PODSŁUCH-pluskwa

Witam zakupiłem na aukcji podsłuch http://www.allegro.pl/item123088691_pod … nowa_.html

taki no i mam problemy sprzedawca narazie się nie odzywa,

zrobiłem tak jak w instrukcji podłaczyłem zazilacz 9V antenke rozwinołem i radio właczone i na falach FM szukam tego gwizdu ale nic ma ktoś coś takiego moze mi pomożę, podsłuch potrzebny mi do opieki nad dzieckiem.

Widze że dwie osoby kupiły to czyli Ty i ktoś inny więc napisz do tamtej drugiej osoby może Ci pomoże;]

Pozdrawiam

Nie sugeruj się dałem z innej aukcji pisałem do wielu osób ale narazie nikt nie odp. Może ktoś na forum, ma i wie jak

Może być źle zestrojone - jesteś poza pasmem :slight_smile:

Wiesz co może i masz racje ale w nocy kąbinowałem na róznych pasmach i było słychać ale minimalnie a jak odsuwałęm odbiornik juz zanikał.

Chyba do słuchania co dziecko robi, bo nie wiem w jaki sposób pluskwa pomoże Ci w opiekowaniu się dzieckiem :glupek2:

By the way, dorobiłeś się szybko dziecka, czy może próbujesz oszukać znajomych, którzy powierzyli Ci opiekę nad dzieckiem? :wink:

To nie ma nic wspólnego a te durne komentarze są nie potrzebne wiesz, poprostu jestem szpiegiem :lol:

Ustawiałem radio i na 2 częstotliwościach było ok ale jak oddaliłem odbiornik to była stacja radiowa która nadaje na tej samej częstotliwości, jest mozliwośc zmienienia częstotliwości w pluskwie.

Podajesz linka do aukcji dla innych a sam nie potrafisz przeczytać treści opisu ze zrozumienim :?

:stuck_out_tongue:

no to przeoczyłem

CZESTOTLIWOSC NADAJNIKA MOŻNA REGULOWAĆ w zakresie

88-108 Mhz( rozsuwając delikatnie zwoje cewki.)

Myślalem że to tylko radiem moge regulować tak tylko teraz jak się dobrać do tych zwój cewki i co to jest ale sprawdze