Podstatowy wygląd Ikon

Witam ! Ostatnio zainstalowałem program do zmiany wyglądu ikon , folderów itp. Nie podobało mi się to ale nie było w tym programie czegoś w po dobie " cofnij " . Wiec odinstalowałem ten program ale to nic nie dało . Mam Laptopa Toshiba Win 7 . Czy da się jakoś w panelu sterowania czy jakoś ogólnie innym sposobem przywrócić dawny wygląd ? Z góry dziękuję !

Dodam , że ikony wyglądają dobrze tylko koło nich są jakieś płyty (Pokazane jest na zdjęciu ) , wyskoczyło mi tak po użyciu programu Allien Guise My Color [Wyskoczyło mi tak wiec usunąłem ten program]

http://imageshack.us/photo/my-images/10/ikonsss.png/ Proszę o pomoc ! :frowning:

Wejdź tu http://www.winhelponline.com/blog/file- … windows-7/ pobierz z tabelki fix oznaczony LNK, po pobraniu wypakuj zip, przez dwu klik uruchom wypakowany plik, zatwierdź dodanie do rejestru i restart, napisz czy pomogło…

Postąpiłem jak kazałeś tylko po dwu kliku na ten plik wyskoczyło mi coś takiego http://img716.imageshack.us/img716/2223/rejestr.png

Zrestartuj kompa, podczas bootowania wciśnij F8, wejdź w tryb awaryjny i w tym trybie dodaj te wpisy do rejestru.

Bootowanie jest to włączanie komputera tak ? Ale gdy pisze "Trwa uruchamianie systemu " czy “Zapraszamy” bo gdy się pokazują to ja naciskam f8 ale nic się nie pojawia. Jestem początkującym w sprawie komputera wiec jak byś mógł mi to bardziej wytłumaczyć.

Jak pokaże Ci się ekran z BIOS, zaraz po nim ale przed pokazaniem się ekranu “Uruchamianie systemu Windows” (animacja z flagą), wtedy musisz wcisnąć F8, najlepiej kilaka razy :wink:

Pokaże ci się nowy ekran z opcjami-> Wybierz “Tryb Awaryjny”…

OK JUŻ SPRAWDZAM !

Dodane 21.08.2011 (N) 12:22

Bylem w tym trybie awaryjnym . Włączył mi się komputer z takim wyglądem jak w win 98 . Nacisnąłem ten plik Lnk_fix ale to samo wyskoczyło co na zdjęciu

Dodane 21.08.2011 (N) 12:23

Może coś ja źle zrobiłem , jak tak to mnie popraw

Zanim pomyślimy o czymś innym, spróbuj kliknąć fix prawym myszy i wybierz opcję “Uruchom jako Administrator”, spróbuj najpierw w trybie normalnym, jak nie pójdzie to w Awaryjnym…

Naciskam prawym na ten plik Ink_fix_w7 ale nie ma tam żadnego “Uruchom jako administrator”

Mój błąd, zapomniałem że nie ma tej opcji podczas importowania do rejestru…

Wygląda na to że masz namieszane w uprawnieniach do plików, stąd problemy z zaimportowaniem fixa, najprawdopodobniej ten program do podmiany ikon namieszał bardziej niż mogłoby się wydawać…

Spróbujemy inaczej:

W menu start wpisz CMD-> wynik wyszukiwania kliknij prawym myszy-> wybierz “Uruchom jak Administrator”-> otworzy się konsola-> wpisz sfc /scannow i ENTER, poczekaj na zakończenie, dostaniesz prośbę o restart, wykonaj…

Pamiętaj musisz być zalogowany na koncie Administratora!!

pisze "rozpoczynanie fazy weryfikacji w skanowaniu systemu "

"Weryfikowanie zakończone w 29 %

Czekasz do końca…, nic nie przerywaj, może to trochę potrwać, dostaniesz stosowny komunikat jak zakończy.

ok

Dodane 21.08.2011 (N) 13:48

Dobra . Już skończyło , uruchomiłem tez od nowa komputer co dalej ?

Problem nadal istnieje? Z ikonami?

tak :frowning:

Teraz spróbuj zaimportować fix do rejestru, jak nie da rady to pobierz ten program: http://www.dobreprogramy.pl/Sunrise-Sev … 16981.html

Zainstaluj-> uruchom-> wejdź w opcję “szybkie dostosowanie” postaw haczyk przy “Usuń symbol strzałki obok ikony skrótu” , zostanie przeładowany explorer, dodatkowa ikona powinna zniknąć, możesz sobie tak zostawić, ewentualnie odznaczyć ponownie tę opcję i może strzałki wrócą, jak to nie pomoże to mi się pomysły skończyły…

Niby banał a ostro namieszał…

Heh CHŁOPIE JESTEŚ WIELKI . Strzałeczki wróciły !!

Który sposób zadziałał?

Ten z tym programem [zaznaczyłem to nic się nie zmieniło , no to odznaczyłem to się pokazały strzałki ,no i znowu zaznaczyłem to strzałki zniknęły i są pełne ikony }

To spoko, jedyne o czym musisz pamiętać to o nie usuwaniu programu jeżeli nie chcesz mieć strzałek, jak go usuniesz bez ich przywrócenia to pojawi “Nieznany plik” zamiast strzałki lol

BTW> Pod żadnym pozorem nie używaj opcji “Odblokowanie większej ilości RAM dla systemu 32 bitowego” bo możemy się znowu spotkać na forum, tym razem z większym problemem, to tylko rada na przyszłość :stuck_out_tongue: