Podstawki chłodzące do laptopa

mam compala fl90 juz rok czasu i od jakichs 5 miesiecy zaczyna mi sie coraz bardziej grzac, a bynajmniej tak mysle, bo az tak nie czuc tego pod reka. problem pojawia sie na przykład kiedy oglądam film przez internet. po 30 minutach sie wyłącza i musze czekac az opadnie temperatura:/ zastanawiam sie czy to nie wina oprogramowania, bo jak napisałem na poczatku mi tak nie robił. zastanawiam sie również nad podkładka chłodzaca. czy to coś daje?

A sprawdzałeś, czy otwory chłodzące nie są pozapychane np kurzem?

Podkładki dużo dają ale niezakłócony obieg powietrza w środku jest ważniejszy.

Zamiast podkładki mogą wystarczyć np. cztery monety.

nie spodziewałem sie az tyle kurzu w srodku:) teraz działa jak nowy:)

Ja posiadam laptopa Compaq Presario CQ60. Jest wyczyszczony, po serwisie i dalej się grzeje, nawet przy dłuższym pisaniu, nie mówię już o graniu w cokolwiek. Dowiedziałem się w kilku serwisach (żeby nie było, że zasięgnąłem jednej opinii) iż te modele kupione w tym czasie mają jakiś moduł niestabilny i się grzeją jak szlak. Sprzedać się nie opłaca a po przegrzaniu naprawa będzie wynosić od 300 do 500 zł. Potrzebuję podkładki, która jest bardzo tania, dobra i nie wdmuchuje powietrza lecz wyciąga bądź porządnie cyrkuluje. Mój adres to olszawa@poczta.onet.pl nr gg 89 39 224