Podstawy obsługi komputera i WinXP

Witam. Poszukuje jakiegos artykułu do wydrukowania w którym sa opisane podstawy obsługi komputera i Windows XP, coś na wzór jak instalowac programy, podstawowe ustawienia, zmiana tapetki, skruty komputerowe i rózne rzeczy własnie o takiej tematyce. POtrzebne mi jest to poniewaz siosta kupiła komputer a kompletnie nic nioe umie i mnie porsiła zebym jej cos podrzucił, a kiedy wpiszę w googlach Podstawy XP to mi wywala linki do księgarni internetowych i ksiażki do kupienia i mi jest potrzebny taki artykuł lub tutek do wydrukowania. Z góry dzieki, PZDR.

Nie możesz usiąść z siostrą i Jej wszystko wytłumaczyć :?: Lepiej zrozumie niż z artykułu / książki.

Możesz poświęcić na to 1-2 godź i gwarantuje Ci,że się więcej nauczy niż z arta :slight_smile: .

No niestety, ona nie może tak zrozumiec juz jej prubowałem wytłumaczyć lecz nic niedało, wiec jakby miała artka to wtedy by sobie utrwalała i by było dobrze…

blondynka ? :lol: :lol:

W wyszukiwarkach faktycznie same książki…

Może Sam napiszesz Jej jakiś poradnik :wink: ?

kaczor0 napiac takie poradnik to raczej trudno :slight_smile: I potrzeba duzo czasu którego ja nie mam.

Nie, brunetka.

Jeśli nic nie znajdziecie to musze dac jej kilka komputerswiatów…

blądynka :mrgreen:

On nie chce książek on chce instrukcji do pobrania na twardziela

edit:

Sam tego potrzebuje dla siostry i mamy :mrgreen:

Ale nie mogę nic na google znaleźć wszystko książki…

HarryPotter Przeczytaj mój pierwszy post, a zrozumiesz o co mi chodzi :slight_smile:

HarryPotter proszę czytać posty.

OT kasuję.

myślę że ta strona może dać pare podstawowych informacji na temat systemu

przykładowo ten artykuł

:arrow: http://xp.net.pl/art/windowsxpfin.html

MaYsTeR cos nie coś jest no ale w kazdym razie dzięki.