Podświetlana klawiatura do pracy 'biurowej'

Potrzebuję klawiaturę podświetlaną, ale taka, na której będzie się wygodnie pisało i która będzie dość solidna. Nie będzie wykorzystywana do gier, nieistotna, czy wręcz nawet niewskazana większa ilość dodatkowych przycisków. Fajnie jakby miała regulację podświetlenia, a przynajmniej podświetlenie, które nie będzie raziło w ciemnym pomieszczeniu. Wskazany skok laptopowy. Cena im mniej tym lepiej, ale nie daję limitu…za dużo tego sprzętu i tak nie ma.

Mój typ to:

A4-TECH SLIM (KD-126 USB BLACK)

Czy trzeba ładować się już w droższy sprzęt… raczej kierowany do graczy żeby nie kupić złomu?

Mam tracer lucid (tracer jak tracer śmieciowa firma) ale na klawiaturę nie narzekam i kosztuje poniżej 100zł

Czemu? Ja mam słuchawki Tracera za 20zł, kupione w Realu (jeszcze wtedy w Geant), do tej pory żyją, jakość dźwięku całkiem przyzwoita, a dźwięk z mikrofonu krystaliczny pomimo faktu, że przylutowywałem go ogniem z kuchenki gazowej :smiley:

http://www.logitech.com/keyboards/keyboard/devices/4740

IMHO warta każdej złotówki.

Veers , korzystasz z niej? Możesz coś więcej napisać? Bo w sumie to cenowo wychodzi sporo więcej nawet od Lycosy, która już jest bardzo wygodną i dobrze zrobioną klawiaturą. Co do Tracera to moja opinia jest taka, że w przeciwieństwie do wielu innych firm z tego przedziału cenowego ich produkty nadają się w ogóle do używania, a nie jest to złom od razu po zakupie. Ale jednak jakość średnia, szybko się zużywają, często się psują. Tu jednak potrzeba czegoś solidniejszego, bo będzie się na niej tłukło i po 8h dziennie.

Lith - używam aktualnie dwóch modeli Logitecha: bezprzewodowej K800 (na której właśnie pisze ten tekst), oraz ze wspomnianej Illuminated Keyboard. Nie będę się rozpisywał - bo w necie można znaleźć mnóstwo recenzji tego sprzętu. Do tego co napisałem mogę jedynie dodać: Illuminated Keyboard jest lepsza od K800 :slight_smile: , a “tłukłem w nią” po co najmniej 8 godzin dziennie, 6 dni w tygodniu od września 2008 roku, a klawiatura wgląda i funkcjonuje praktycznie tak samo jak w dniu kiedy po raz pierwszy ją rozpakowałem i podłączyłem do komputera. Obecnie jest podłączona do drugiego kompa przy tym samym biurku.