Podsystem Win16 może być niestabilny

Witam serdecznie! Proszę o pomoc. Jestem początkującym użytkownikiem. Używam systemu XP. Nie mogę zaistalować zwykłych gierek dla dziecka. Uruchamiając setupa gry (nie wszystkie) po prostu nie instalują się (nic się nie dzieje). Jedyną oznaką uruchomienia setupa jest wpis w menadżerze zadań/procesy (brak wspisu w aplikacjach), że taki proces został uruchomiony. Gier nie da się również uruchomić po skopiowaniu zawartości płyty na dysk. Przy wyłączaniu komputera pojawia się komunikat mniej więcej takiej treści: “ŻĄDANIE ZAKOŃCZENIA TEGO 16 BITOWEGO PROCESU PRZEKROCZYłO LIMIT CZASU. PODSYSTEM WIN16 MOŻE BYĆ NIESTABILNY. NACIŚNIJ OK ABY ZAKOŃCZYĆ LUB ANULUJ ABY CZEKAĆ” Nie wiem co robić. Pomocy !!

C:\Windows\repair\autoexec.nt

C:\Windows\repair\config.nt

autoexec.nt ,config.nt skopiwać te dwa pliki z podanej powyżej lokalizacji i wkleić do C/windows/system32, jeżeli w folderze repair te pliki nie są uszkodzone powinno być ok.

Dzięki za podpowiedź Zbychu. Zrobiłem jak napisałeś, ale niestety nic się nie zmieniło. Może te pliki również są uszkodzone? Chyba mam problem? Aha dodam jeszcze, że jedną z gier można uruchomić bezpośrednio z płyty (bez instalowania na twardym dysku) i działa.

Dzięki i pozdrawiam

Borys

P.S. Jeśli masz inne pomysły to z góry dziękuję!