Podwójne napisy allplayer

Witam mam problem otóż w allpalayerze pojawiają mi sie podwójnie napisy . nigdy wcześniej tak się nie działo a ja nic nie zmieniałem wygląda to tak że na poczatku wskakuja napisy tak jakby razem z filmem były a zaraz po nich dużo większe białe które nakładają się na nie . dlaczego tak się dzieje . nigdy tak nie miałem napisy ściagam oddzielnie przez napi projekt ale tak jest ze wszystkimi filmamami . pomózcie próbowałem nawet reinstalować allplayera ale to nic nie daje

Wyłącz napisy które wczytujesz z pliku.Są już same zapisane w filmie prawdopodobnie.

Zapewne w pasku tray (prawy dolny róg ekranu) masz zieloną strzałkę. Prawy myszy na nią i “Hide subtittles” i po sprawie :slight_smile:

To pewnie sprawka kodeków.

Wywal wszystkie kodeki jakie masz i zainstaluj GomPlayer lub The KMPlayer i nie będziesz miał problemów.

Jedyne z kodeków możesz doinstalować RealAlternative - ja na takim zestawieniu oglądam co popadnie.

Dlaczego ma wywalać wszystkie kodeki? Nie rozumiem.

Wina leży po stronie jednego filtra odpowiedzialnego właśnie za wyświetlanie napisów, znajduje się on m.in w paczce K-lite.

Wystarczy tylko pamiętać żeby oznaczyć go przed instalacją.

Zaznacz ,Hide subtitles" tak jak proponuje @Matek84.

Temat : viewtopic.php?f=2&t=242429