Podwójne napisy w playerach!

Zainstaluj sobie najnowszego Allplayera i włącz opcję live update , która automatycznie ściągnie potrzebne kodeki a niepotrzebne wywali !

Jeśli tak uważasz, to sobie go instaluj… :stuck_out_tongue: Mnie on zbędny - wolę już zainstalować 3.11 Alpha i “po ptokach” :stuck_out_tongue:

miałam identyczny problem po zainstalowaniu pakietu Nimo.Codec.Pack.5.Build.7, tam też są te divX’y :slight_smile:

Osobiście radzę Ci wyłączyć te napisy, które możesz konfigurować w playerach i zmienić ustawienia w konfiguracjach divX w subtitles na Central European (standardowo jest tam ustawienie Western)

Wtedy będziesz miał jedne napisy i z polskimi znakami

pozdrawiam

CZesć.

Problem jaki opisujesz z tymi napisami to oczywiście wina programu DIVXG400 w jego opcjach ustawiasz ścieżkę gdzie ma szukać pliku z napisami oczywiście możesz bez usuwania kodeków czy części packa wyłączyć sobie tą opcję. Bezsensem jest odinstalowanie czegoś itp. Jeśli mogę Ci doradzić następnym razem jeśli chcesz sobie uaktualnić kodeki w kompie to najprościej jest zainstalować najnowszą ver All Playera i w jego opcjach (update) możesz “zassać” wszystkie brakujące kodeki. Jeśli natomiast z jakiś powód musisz wybrać coś inngo chociażby offline instalation to polecam CI SLD Codec Pack u mnie sprawuje się pięknie i nie narzekam w tym pakiecie jest także ów DIVXG400 i powiem że to złoty program. Właśnie w tym programie te napisy wyglądają całekiem miło. Co do NERO pobaw się metodami DISK AT ONCE, zamknij sesje itp. Jeśli żadna metoda Ci nie pomoże zassij sobie może nowy biosik jak nie masz jesioo do swojej nagrywarki. Czółko :twisted: