Podwójnie wyświetlane napisy w Allplayerze

Mam problem z napisami w allplayerze.Nie wiem czemu ale jak mam sciągnięty plik tekstowy to bardzo często wyswietla mi sie on podwójnie tzn zaraz pod obrazem i pod nim wiekszą czcionką po raz drugi pod spodem…próbowałam zmieniać juz wszystko w ustawieniach i nic…

poradzicie coś na to?

Gdy włączysz film w pasku tray (koło zegarka) powinna się pojawić ikonka z kodeka który używasz. Tam wyłącz napisy.

Zapewne używasz kodeków ffdshow, które niezależnie od odtwarzacza, same także wyświetlają napisy na ekranie. Wejdź w menu start->ffdshow->Video decoder configuration, następnie kliknij na Subtitles i po prawej stronie odznacz Subtitles.

//edit chyba sie spóźniłem z odpowiedzią :stuck_out_tongue:

dziękuję za podwowiedzi.Już jest wszystko ok.

Pozdrawiam.

Złączono Posta : 28.02.2007 (Sro) 13:48

hmm… niby ok - ale czemu muszę to wyłączać za każdym razem jak włączam film??? odhaczam subtitles ale jak po raz drugi włączam film znów jest to zaznaczone…co wy na to?

Złączono Posta : 04.03.2007 (Nie) 13:15

a czy da się zainstalować np inne kodeki żeby mi tego nie wyświetlało?bo odhaczyłam napisy ale niestety w niektórych filmach wciąż jest tak samo- nijak sie nie da tego wyłączyć(podwójnych napisów mimo ze nie są zaznaczone!)

A jak to jest w sub-edit playerze?bo tez tu musze wyłączyc plik z tekstem żeby było ok - wtedy ładuje napisy samoistnie.