Podwójnie zainstalowana karta graficzna

1.Witam, obawiam sie ze mam dwa razy zainstalowaną kartę graficzną. (patrz załącznik)

Obawiam sie że może mi to trochę obciążac system. nigdzie nie znalazłem na kompie tropów które pomogłyby mi rozwiązac ten problem.

Boje się, że mógłbym sobie cos na kompie skopac.

  1. w trakcie przeinstalowawywania sterowników ati ccc pojawiło się info że coś może niewłaściwie zainstalowane. Obawiam sie, że mogę miec jakiś problem ze sterownikiem Open GL- bo w jednym programie architektonicznym wyskakuje mi cięgle bład z tym związany- czy jest mozliwośc to sprawdzic, ewentualnie wymienic sterownik

  2. Doradzono mi, abym zainstalował sterowniki omega drive, ale na ich głównej stronie nic nie chce mi się ściągnąc. Czy można je znaleźc gdzie indziej. moj problem ( literowy :stuck_out_tongue_winking_eye: )z tymi sterownikami to:

ups sorki już chyba rozwiązany, miałem wyłączone powiadamianie o odp.

  1. Przy okazji, teraz pracuję na laptopie, ale mam też starego pceta z 2003 roku- nie mam nigdzie informacji na temat jego karty dźwiekowej, ani płyty- nie dawno formatowałem dysk C i niestety dźwięk mi nie działa- nie mam pojęcia jak zanleźc sterowniki odpowiednie bo nie mam info co ot za karta- jest to do odczytania z samego urządzenia po otworzeniu kompa??

post-32005-13856533669113_thumb.jpg

AD 4 Informacje o płycie głównej, znajdziesz instalując najprostszy programik EVEREST Home Edition dostępny na dobrychprogramach. Jeśli masz zintegrowaną muzykę, to tylko nazwa płyty głównej Ci wystarczy aby zainstalować wszystkie potrzebne stery , przeważnie najnowsze są umieszczane na stronie producenta.

Nie. Ty nie masz zainstalowanych dwóch kart graficznych. Wszystko jest w jak najlepszym porządku. Tak właśnie ma być