Podwójnie zainstalowany Winows XP

Formatowałem dysk (po raz pierwszy). I niby eszystko ok., aleteraz pojawia się pytanie który system ma wybrać: Windows XP, czy Windows XP.

CO ROBIĆ. POMÓŻCIE.

Ale to pytanie wyskakuje podczas odpalania kompa?? Jeżeli tak to system musialem zainstalowa dwa razy :? (lub np. podczas trwania jedej instalacji systemu zaczoles instalowac druga :? ) Zostaje wtedy format partcyji C: lub wykasowanie jednej lini z pliku pliku boot.ini. Odpalasz winde i prawoklik na moj komputer --> właściowosci --> Zawansowane i tam wybierasz uruchamianie i odzyskiwanie. tam wybierasz sytsem jaki ma być odpalany i odznaczasz pole “czas wyswietlania systemow operacyjnych”. Lub klikasz edytuj i samodzielnie kasujesz nieoptrzebne linijki.

Kliknij prawym przyciskiem myszy na mój komputer, wybierz właściwości/zaawansowane/uruchamianie i odzyskiwanie… kliknij na ‘edytuj’ i skopiuj tutaj co tam masz napisane…

Z tym formatowaniem spod DOSa to już kompletnie sobie nie poradzę.

Właściwie Zacząłem formatowanie od wejścia w wierszv poleceń no i wpisywałem format c: Wtedy wychodził komunikat, że jest powiązany z jakąś aplikacją, czy ma mymusić jaj zerwanie, no ale… to nic nie dało.

Nie wiem może to jakiś absurd, to co robiłem. No ale z płytą XPka już poszło.

Spróbóję z tym wykasowaniem wiersza. No ale to pewne, że mi usunie jeden system?

nie usunie Ci jednego systemu bo na 99.9% masz zainstalowany tylko jeden… więc wiersz możesz usunąć :smiley:

ok. Zrobię to. Dzięki.

Napiszę, czy się udało. Więc CZUWAJCIE.

Złączono Posta : 15.09.2005 (Czw) 14:55

[boot loader]

timeout=0

default=signature(419b284a)disk(0)rdisk(0)partition(1)\WINDOWS

[operating systems]

signature(419b284a)disk(0)rdisk(0)partition(1)\WINDOWS=“Microsoft Windows XP Professional” /fastdetect

multi(0)disk(0)rdisk(0)partition(1)\WINDOWS=“Microsoft Windows XP Professional” /fastdetect /NoExecute=OptIn

Złączono Posta : 15.09.2005 (Czw) 15:01

mister_wojtek:

właśnie skopiowałem to, o czym mówiłeś.

Czy to ok.

Aha. Zrobiłem tak jak napisał McDracullo i pomogło.

Wystarczy kliknąć PPM mój komputer > właściwości > zaawansowane > uruchamianie i odzyskiwanie ( ustawienia ) > i masz zaznaczony czas wyświetlania systemów operacyjnych zrób by nie było zaznaczone i windows będzie się uruchamiał bez pytania o wybór systemu.

<a href=