Podwyżka transferu - co zmieniać?

Witam! !!

Mam małe pytanko… mianowicie od dzisiaj mam wyższy transfer. Podnieśli mi z 256/128 do 384/192. Czy w związku z tym muszę zmieniać coś w programach??? Jeśli tak, to w jakich??? Czy gdzieś w systemie trzeba przestawiać??? Mam radióweczkę…

Aha, główne programy to: IE, Opera, BitComet, Shareaza, GG, Skype…

To chyba tyle z internetowych… Z BC, Shareazą sobie dam rade. Ale co z innymi rzeczami??? Napiszcie po prostu w jakich programach trzeba pozmieniać… Nie chce mi sie wszystkich przeglądać… A gdzie to zmienić to już sobie dojdę.

Dzięki serdeczne

Nigdzie z wyjątkiem programów p2p gdzie musisz podać jakie masz łącze w celu optymalizacji transferu.

Na pewno??? Na 100%??? Bo widziałem jeszcze w kilku innych progsach takie ustawienia… Np w adobe readerze (nie wiem po kij to mu), albo w WMP, ale tam mam na auto

No powiedzmy, ludzie co korzystają z P2P często nie wiedzą nawet co to są Ustawienia, i jakoś ściągaja…

Hmm, jak aż tak bardzo chcesz to zmień sobie config. we wszystkich programach jaki korzystaja z Neta.

Co do optymalizacji łącza w programach P2P, to najlepiej nastaw najwyższy transfer możliwy. Ja mam Neo 512/128 i nastawiłem granicę pobierania na 1 milion i ściaga mi z predkością do 1 MB.

HE, HE… Dzięki za odpowiedzi, ale tak się składa, że już przejrzałem (chyba) wszystkie progsy i sobie pozmieniałem. PZDR