Podzespoły do 7300gt AGP

Witam popełniłem ten błąd i kupiłem niedawno kartę jeszcze na AGP, i teraz nadeszła chwila wymiany podzespołów jednak zostać musi Palit GF7300GT Sonic, dysk Seagate BARRACUDA 7200.10 ultra-ata/100 250GB, i miło by było gdyby na razie mogła zostać PC3200 DDR 1GB (wymiana w późniejszym czasie, ale możecie podać nazwę jaką kupić) no i do tego rozsądny cenowo zasilacz. Czyli tak na dobrą sprawę potrzebuję tylko proc i pł. główną. doradźcie coś do ok 800-1000zł, Komp służyć będzie jako normalne narzędzie multimedialne, ( net, słuchanie muzyki, oglądanie DVD, Office, Fifa 08 i co jakiś czas jakaś gra wojenna jak COD.

Tak na dobrą sprawę to szkoda kasy w to pakować. Nowych płyt nie dostaniesz tylko ASRock, inne to jedynie używki na allegro.

za 1000zł można wykombinować coś takiego:

Pentium DC E2160

Abit IP35-E

2GB GoodRam 800MHz CL5

Palit 8600GT Sonic+

Modecom MC-350

sprzedajesz grafę i pamięć (ze 120zł za RAM dostaniesz o ile to nie no-name, za grafę też ze 180zł dostaniesz)

proca kręcisz, do dysku kupujesz przejściówkę IDE-SATA aby nie plątać się z taśmą

jest asrock dualvsta na sockecie 939 ma agp i pci-e i ddr 1 i 2 i dobre mozliwosci oc

jasnee :E

zresztą nie ma sensu pakować się w AMD, kasy starczy spokojnie na Intel’a. Zresztą na takich hybrydach od wspaniałego asrocka wydajność całego kompa spada…

Chyba na socket 775 bo pod socket 939 nie działa DDR2, syf mało wydajny, o/c na niskim poziomie a nie dobrym.

Lepiej kupić zestaw zaproponowany przez piotrekplay nic lepszego w tej cenie nie ma.

zgadzam sie z tym ale ja tylko prorponowalem ta plyte bo slyszalem dobre opinie o niej