Podział Internetu - wybór routera

Witam czytałem różne tematy i jestem z leksza zmieszany. Otóż poszukuję routera. Mam internet z Netii. Internet potrzebuje rozdzielić: Komputer -> PS3 (kablem lub wifi) -> (i oraz dla mnie ważne) na telefon LG GT500 poprzez WiFi.

Jaki byście model polecali i jakich firm? Cena jaką mogę wyadać to 150zł. W innych tematach były podawane routery po 70, 80zł. Więc jak można to proszę o tańsze,sprawdzone, dobre modele. :slight_smile:

Linki najchętniej z allegro :slight_smile:

Pozdrawiam.

Jak coś dobrego za rozsądną cenę to polecam TP-Linka. Niezły sprzęt i dobre możliwości konfiguracyjne.

Bez kompromisów -> Linksys WRT120N

Tak ? A ty umiesz czytać ze zrozumieniem ? Chyba nie bo jakbyś umiał to byś takich rzeczy nie pisał. Do czego jest ten router ? Do Kablówki lub do połączenia za routerem adsl A kolega potrzebuje coś do ADSL więc twoja odpowiedź jest bez sensu.

A tak kolego “stachu456” na jakiej lini jest ta netia ? Dialogu czy TPSY bo to rórznica . Dialog Annex B a TPSA Annex A

Jeśli już to Netii czy TPSA :slight_smile:

Jest na lini TPSA :slight_smile:

Np. TP-Link TD-W8901G.

I to tyle? Tylko ten model jest godny polecenia?

TP-Link jest godny zaufania, mi chodzi już 3 lata bez żadnych zawieszeń. Jego wadą jest to że się grzeję, radzę zamontować jakiś wentylator na nim.

wag 200g miałem go i chodził bardzo dobrze bez zwiech

a ten:

http://www.komputronik.pl/index.php/pro … 8910G.html

będzie lepszy od tego TP-Link TD-W8901G.?

Mam 2 takie rutery TD-W8910G.Nie mam żadnych problemów,stabilne działanie , nie grzeją sie jak szalone,no i dobry zasięg :slight_smile:

Także posiadam TD-W8910G i chodzi bez zarzutu :wink:

Mogę go polecić :wink: