Podziekowanie

nic nie dalem rady zrobic dziekuje za pomoc

spróbuj:

HijackThis.com 1.99.1

http://www.searchengines.pl/phpbb203/pl … ckthis.com

być może masz jakiegoś wira co uniemozliwia otwarcie wersji z exe

ricardos1 może tak łaskawie nie zmieniaj treści swojego postu - teraz nie wiadamo o co w nim chodziło :twisted:

a na odp.w problemie czasem trzeba poczekać

Byłbym wdzięczny żeby ktos sprawdził mi loga z dnia 23.07br w poscie z dnia 3.07 br . tytuł czy odinstalowac avasta , za nic w świecie nie moge go umieścic w aktualnym poscie hijackthisa , pokazuje mi mało pamięci . Avast wczesniej sygnalizował restore/temp !

wrzuc lina - nie chce mi sie szukać :lol: jak bede potrafił to pomogę :lol:

sprawdzone–jest ok

nie ma potrzeby :slight_smile:

Przepraszam szybko zadziałałem ale cały sens jest w w/w poscie . W czasie rutynowego scanowania avastem wskazał mi on ok 20 problemóe restore/temp . Nie mogłem otworzyc hijacksa ten co mi dal detektyw otworzyl sie ale nie dałem rady wpisac loga , jednak kiedy czytałem to co mi pisał musq weszło mi na stronie z dnia 3.07 tu jak pisałem wyżej było juz mało pamieci i nic nie moge zrobić

Złączono Posta : 23.07.2005 (Sob) 23:22

Dziekuje uprzejmie za pomoc i za kłopot jaki byc może sprawiłem , działałem zgodnie z twoja instrukcja musg ale może gdzieś sie pomyliłem , innym razem może będzie lepiej . Dziękuje i pozdrawiam .

prosze wiec o screna(widok) z avasta

screna zrobisz tak:

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic … sc&start=0

i napisz co dzieje sie z kompem,wczesniej nic nie wskazywało na problemy ,a ewentualne wirusy w kwarantannie avasta nie są grozne :slight_smile:

tego nie dam rady zrobic ! narazie dziękuje Pozdrawiam !

Złączono Posta : 24.07.2005 (Nie) 10:12

Chciałbym poinformowac szanownych kolegów , że avast przesłał mi info o błędzie w ich programie i prosił o przesłanie informacji, o nim, co też zrobiłem . Avast po przeskanowaniu cały czas mi pokazywał 343 problemy tj.c:/restore/temp/a0001688.cpy.[upx] i nie może przeskanować az do nr.a 0044696.cpy[upx]