Podzielenie winrarem na dwie połowy

Witam, mam pytanie jak mam podzielić jakiś plik lub coś zawierające 7gb na 2 płyty DVD Winrarem. Powiedzmy jakiś obraz iso. Trzeba dodać do archiwum, później ustawić rodzaj woluminów na 4481kb i wtedy utworzą się dwa pliki jeden pełny, drugi reszta? Czy jak inaczej? :slight_smile:

Ja tam całe życie pliki dzieliłem w Total Commander przez Pliki/Podziel pliki :smiley:

Może powiesz jak podzielić, a nie się chwalisz że umiesz?? :slight_smile:

W Total Commanderem jak biorę plik -> podziel plik to jest najwięcej na 700mb na CD, a żeby była na 4,7gb było to bym był dumny.

to spróbuj przez to http://www.programosy.pl/program,dzielenie-plikow.html i będziesz dumny jak ■■■■■■■ :smiley:

W tym dzieli się jeden plik, podzieliłem na dwa pliki obraz mdf i wyszły dwa po połowie pliki mdf a powinny wyjść 4 pliki mdf razem z mds. Trzeba zrobić to na iso i później podzielić bo tak to nie wychodzi. Czy jak ??

raczej tak (ja to zawsze robilem w .iso, .zip, .rar) mdf i mds to pliki alkohola więc może powinieneś ewentualnie sprawdzic czy w 120% jest opcja dzielenia plików

Zrób tak. Jak masz Winrar to “Prawy Przycisk Myszy” na pliku i dodaj do archiwum, na dole po lewej masz kompresje pod tym masz rozmiar woluminu , wpisz 4,7GB i ci podzieli plik na 2 pliki rar w którym będzie ten plik iso.

Właśnie tak myślałem, ale to się robi ponad 1h :open_mouth: a ten program Dzielenie i łączenie plików robi to zaledwie +/- 10min to spróbuje jeszcze zmienić coś na .iso tylko te darmowe magic i ultra iso mają blokady do 700mb to jak mam wrzucić +5 gb #-o zaraz ściągnę coś full może będzie bez ograniczeń i zgram to jakoś.

belziak5 ,

zaznacz ile plikow potrzebujesz, prawy na zaznaczonych plikach i “dodaj do archiwum”

zaznacz w metodzie kompresji "bez kompresji"

w rozmiarze woluminow podaj wielkosc pliku jaki potrzebujesz, teraz bedzie szybciej niz 1h :slight_smile:

boger a bez kompresji to tez trochę to trwa, szkoda, że winrar nie zrobił tak że bez kompresji od razu by spakował plik do winrara.

Po trudach zrobiłem z .mdf i .mds w darmowym ultra ISO (blokada do 700MB) plik .iso i z tego skompresowałem w winrarze przez chyba 7min oczywiście przy metodzie bez kompresji… teraz ciekawe czy to będzie działać :slight_smile: