Pogadajmy 2:tematy

A propo tego:

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=16710

nie mam zamiaru czepiać się głópich tematów, ale miejsca gzie sa pisane.

Czyli dziale na luzie. Nawet ja przyznaję nie jestem bez winy. Tak jak wielu innych, którzy piszą w tym dziale tematy które można by umieścic w działach Telefonia komórkowa, Gry, Problemy. Dlaczego tak się dzieje?

Otuż taki przykładowy Zenek:

  1. znalzł przypadkiem lub nie forum

  2. Zenek jako nie doświadczony “żółtodziób” otwiera to co może być najciekawsze czyli dział na luzie.

  3. Widzi tam różne tematy które powinny znaleźć się w innym dziale, ale on jeszcze tego nie wie

  4. Rejestruje się i dopisuje nowe posty

  5. Po pewnym czasie zaklada własny temat w dziale Na Luzie np. Czy x gra… bo spotkał tam bodobne

Następnie wchodzi taki np. Jasio widzi temat zenka i historia się powtarza…

Jasio zamiast pisać w odpowiednim dziale pisze w dziale Na Luzie

Co o tym myślicie? Proszę pisać tak aby temat nie został zamknięty :lol:

Ja mysle ze to jest poprostu bezsensowne ale z drugiej strony to jest tak piszac po jakims czasie ten sam temat to nie jest nic zlego gdyz z czasem przybywa tu co raz wiecej userow i ci nowi uzytkownicy nie wypowiadali sie na dany temat wiec robia podobny

A to proste - jeżeli dany topic jest w miarę poukładany, to OK.

W sytuacji, gdy dyskusja zaczyna zawierać zbyt wiele luźnych

rozważań - są trzy możliwości:

  • zostawić;

  • pokasować zbędne posty i zostawić;

  • przenieść do Na Luzie w takim stanie, jak jest

z ewentualną kasacją dziwnych postów.

A taka decyzja leży w gestii Moderatora :stuck_out_tongue:

Jak każdy myśłący człowiek zaczyna swoją działalność od

przeczytania regulaminu, A tam pisze:

Nie stety nie wszyscy czytają regulamin

No to jak to zmienisz ??

Kiedyś na jakimś zagranicznym forum spotkałem się z czyms takim, że każdemu nowo zarejestrowanemu userowi przez pewien czas w przegladarce wyświetlał się regulamin… Linijka po linijce… tak by musiał przeczytać! Napis był czerwony, pogrubiony, na górze strony …i statyczny (nie scrollował się razem ze stroną). Niby taki prosty skrypt JS… :wink:

Dobry kazy by byl zmuszony przeczytac regulamin :stuck_out_tongue:

Ale to w dalszym ciągu nie zmusi nikogo do przeczytania regulaminu. Mnie, jeśli nie chce tego przeczytać, żadne wielkie, migające na czerwono linijki tekstu do tego nie zmuszą.

Dokładnie. A jeszcze jak ktoś zmusza to często przynosi to odwrotny skutek. :smiley:

Mianowicie?? :?

Regulamin - Twój wróg :stuck_out_tongue:

Polak przekorny jest :smiley:

Może by tak napisać antyregulamin? :stuck_out_tongue:

Hmm… a gdyby tak wejście na stronę z regulaminem było możliwe dopiero po wprowadzeniu kodu?

Najlepiej SMS 10 zlotych + VAT za kod umożliwiający wchodzenie przez miesiąc…

Prawie wszyscy przeczytali by regulamin :wink:

Prędzej nikt by nie wszedł na forum :lol:

Polak przekorny jest - pamiętaj :stuck_out_tongue:

Proponuje przepytywanie (ze znajomości regulaminu) ustne (pisemne) na GG lub Tlenie przez Moderatorów. User albo zda albo nie zda egzaminu. Proste!