Pogoda 1.17

Mam taki problemik. Programik Pogoda 1.17 nie aktualizuje mi danych meteo tzn. łączy się i łączy i się połączyć nie może. Czy to u mnie się coś pokaszaniło czy to zewnętrzny problem. Może da ktoś znać co też tego programiku używa. Pozdrawiam.

myślę, że to wina serwera. Spróbuj jutro :slight_smile:

Przecież facet chce szybkiej informacji o pogodzie teraz a nie jutro kiedy będzie po ptokach i założy za cienkie kalesony!

A wracając do meritum, lepiej sprawdź na jakimś portalu pogodę, bo nerwicy dostaniesz od tego progsa, chyba, że śledzisz pogodę w całym kraju, to co innego!

Jedyne co może być u ciebie to blokowanie go przez firewalla jeżeli takowego posiadasz. :smiley:

Hehe. To z kalesonami dobre jest. Dzięki za porady. To nie wina firewalla. Problem pozostaje nie rozwiązany. Pozdrowionka.

Wejdz na strone http://www.program-pogoda.prv.pl/ i tam masz nowa wersje do pobrania bo ta jest felerna,wczoraj mialam to samo z programem z najnowszego Niezbednika,albo w Start,wszystkie programy i tam przy tym programie jest tez info na tej str.Pozdrawiam. :wink: