Pogram typu GG który zadziała z GG przyjaciela

:smiley:

Czy ktoś zna jakiś program typu GG z którym mógł bym pisać z przyjacielem co ma GG? GG to takie ''G"! :). Szczególnie versja 10 ;/. Jakieś dziwne Skórki (brzydkie), reklamy… OMG . Czemu nie zrobią GG jak skype ? ;). Ok… powiedzcie jak ktoś ma taki … o ile taki istanieje :).

AQQ: http://www.aqq.eu/

Wejdź http://www.dobreprogramy.pl/GaduGadu-GG,Program,Windows,12217.html#archives tutaj i po lewej stronie masz komunikatorów do wyboru.

Ten Kadu jest Super !

Z deszczu pod rynnę. Sam nie wiem, który z tych programów jest gorzej napisany. Mi bardzo przypadł do gustu WTW, w którym mam obsługę wielu sieci. Z poziomu jednego komunikatora rozmawiam z ludzi na GG, Facebooku, GTalku, Tlenie i Jabberze od Dobrych Programów.

Czy to nie jest to samo?

Ja polecam Pidgina, na windowsa też zadziała.

Obsługuje bardzo dużo protokółów w tym także gg

Jest, ale

  • nie każdy zdaje sobie z tego sprawę,

  • IMHO lepiej mieć kontakty z poszczególnych sieci rozdzielone, a nie wrzucone do “jednego wora”.

A GG obsługuje inny protokół niż swój ??

JA Używam Tlena, i polecił bym go Ale prawie rok nie jest już uaktualniany :(( a jest w wersji Beta

Rok? Ostatnia wersja stabilna wyszła w styczniu 2009, a więc prawie 3 lata temu. Z betami takiej tragedii nie ma (ostatnia wyszła w kwietniu 2011 - pół roku temu). Ale bety teoretycznie nie powinno się używać do normalnej pracy.

chodziło mi o 7

No nie cały rok , ale to i tak długo :(( choć ostatnia wersja dział mi w sumie stabilnie i dobrze, choć mało korzystam w sumie.

Nie. Normalnie “bida z nędzą”.

Popróbuj z WTW - programem napisanym tylko dlatego, że jego autora Tlen denerwował.

+1 do WTW. Sam się na niego przesiadłem z Mirandy IM. Jedynym minusem WTW jest brak dostępu do katalogu użytkowników (brak możliwości wyszukiwania kontaktów z poziomu programu, ale to zawsze można zrobić poprzez web gadu).

To ja będę trzecią osobą z rzędu, która poleca WTW, a co tam :wink: Krótko pisząc, jest to program, który ma służyć do komunikacji, bez innych zbędnych śmieci.

Też WTW używam i jestem zadowolony.

[wtw] Jeśli nieznajomy pisze do ciebie wiadomość, to jego dane katalogowe z automatu się wyświetlają. Nie widzę zatem potrzeby dostępu do katalogu z menu progamu.