Pogram typu GG który zadziała z GG przyjaciela


(Arturamborski1hg) #1

:smiley:

Czy ktoś zna jakiś program typu GG z którym mógł bym pisać z przyjacielem co ma GG? GG to takie ''G"! :). Szczególnie versja 10 ;/. Jakieś dziwne Skórki (brzydkie), reklamy.. OMG . Czemu nie zrobią GG jak skype ? :wink:. Ok.. powiedzcie jak ktoś ma taki .. o ile taki istanieje :).


(VPN) #2

AQQ: http://www.aqq.eu/


(-=RaFaL=-) #3

Wejdź http://www.dobreprogramy.pl/GaduGadu-GG,Program,Windows,12217.html#archives tutaj i po lewej stronie masz komunikatorów do wyboru.


(Arturamborski1hg) #4

Ten Kadu jest Super !


(kamil_w) #5

Z deszczu pod rynnę. Sam nie wiem, który z tych programów jest gorzej napisany. Mi bardzo przypadł do gustu WTW, w którym mam obsługę wielu sieci. Z poziomu jednego komunikatora rozmawiam z ludzi na GG, Facebooku, GTalku, Tlenie i Jabberze od Dobrych Programów.


(Kpc21) #6

Czy to nie jest to samo?


(Rosiak112) #7

Ja polecam Pidgina, na windowsa też zadziała.

Obsługuje bardzo dużo protokółów w tym także gg


(kamil_w) #8

Jest, ale

  • nie każdy zdaje sobie z tego sprawę,

  • IMHO lepiej mieć kontakty z poszczególnych sieci rozdzielone, a nie wrzucone do “jednego wora”.


(Karolekc5) #9

A GG obsługuje inny protokół niż swój ??

JA Używam Tlena, i polecił bym go Ale prawie rok nie jest już uaktualniany :(( a jest w wersji Beta


(Kpc21) #10

Rok? Ostatnia wersja stabilna wyszła w styczniu 2009, a więc prawie 3 lata temu. Z betami takiej tragedii nie ma (ostatnia wyszła w kwietniu 2011 - pół roku temu). Ale bety teoretycznie nie powinno się używać do normalnej pracy.


(Karolekc5) #11

chodziło mi o 7

No nie cały rok , ale to i tak długo :(( choć ostatnia wersja dział mi w sumie stabilnie i dobrze, choć mało korzystam w sumie.


(kamil_w) #12

Nie. Normalnie “bida z nędzą”.


(Kpc21) #13

Popróbuj z WTW - programem napisanym tylko dlatego, że jego autora Tlen denerwował.


(kamil_w) #14

+1 do WTW. Sam się na niego przesiadłem z Mirandy IM. Jedynym minusem WTW jest brak dostępu do katalogu użytkowników (brak możliwości wyszukiwania kontaktów z poziomu programu, ale to zawsze można zrobić poprzez web gadu).


(kijek) #15

To ja będę trzecią osobą z rzędu, która poleca WTW, a co tam :wink: Krótko pisząc, jest to program, który ma służyć do komunikacji, bez innych zbędnych śmieci.


(stream) #16

Też WTW używam i jestem zadowolony.


(kondziu jah) #17

[wtw] Jeśli nieznajomy pisze do ciebie wiadomość, to jego dane katalogowe z automatu się wyświetlają. Nie widzę zatem potrzeby dostępu do katalogu z menu progamu.