Pogramy do czyszczenia dysku i jego blokowania

Poszukuję programów do:

-oczyszczania dysku ze zbędnych folderów, plików, zbędnych, nieużywanych programów, itp. itd.

-program który będzie “zapełniał” dysk (chodzi o to żeby pokazywał fałszywą poj. dysku i nie pozwalał na kopiowanie plików na dany obszar dysku)

-do blokowania dysku przed innymi użytkownikami (także adminami kompa), taki którego blokadę jest ciężko ominąć.

Jeśli ktoś zna chociaż jeden taki program niech napisze ![-o<

wiatrzysko ,

Poczytaj Konkretne tematy… ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post. Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty - proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

Ccleaner do czyszczenia dysku ze zbędnych rzeczy.

Link - > http://www.instalki.pl/programy/download/narzedzia_systemowe/CCleaner.php

mam cclener’a mam ale nie wiem jak zbędne foldery nim usuwać

Takie rzeczy często mogą skończyć ponownym stawianiem sytemu. Po co bawić się w takie chcesz rzeczy?

Wykonaj: optymalizacja-odchudzanie-windowsa-opis-krok-kroku-t76580.html

To w zupełności wystarczy.

Jeżeli współdzielicie komputer (tak po opisie problemu wnioskuje) to nie masz prawa blokować komuś dostępu do komputera, dysku.

A Twoje “widzi mi się” tak naprawdę nie ma znaczenia. Powtarzam: Nie masz takiego prawa.

dzięks za odchudzanie windowsa a co do programu blokującego to chce się po prostu za coś odwdzięczyć (tak nawiasem mówiąc to chce zablokować dysk partycje która była dla mnie przeznaczona)