Pogryziony dysk

hej. czy moze ktos fachowym okiem rzucic na mojego loga, bo mam wrazenie , ze powaznie zaifekowany jestem… mam nadzieje, ze dobrze wkleje , jesli nie to przepraszam…[

Usuń: (wszystko oczywiście robisz w trybie awaryjnym z wyłączonym przywracaniem systemu)

Pliki i foldery zaznaczone usuwasz ręcznie z dysku natomiast wpisy w HijackThis.

Po wykonaniu w/w dajesz nowy log z HijackThis plus z SilentRunners.

Pobierz program Ewido zrób update i przeskanuj.

durny

Uwaga: Jak wklejasz loga to obejmuj go znacznikiem (tagiem) CODE lub QUOTE

Proponuje poczytać TEN temat i zobacz jaka jest prośba do userów wklejających loga.

Widziałeś ten komunikat Ważny komunikat dotyczący tytułowania tematów zastosuj sie do niego => inaczej temat poleci do śmietnika :evil:

To zostaje :evil:

To plik Windows Media Player Setup Utility, zesztą wpis pojawia sie on tylko raz

Złączono Posta : 24.05.2006 (Sro) 17:13

przepraszam za zle wklejony wczesniejszy log

Złączono Posta : 24.05.2006 (Sro) 17:14

usuń wpisy hijackiem :slight_smile:

start>>>wszystkie programy>>>akcesoria>>>narzędzia systemowe>>>zplanowane zadania

mam usunąć wszystkie ktore masz zawarte w cytacie??? sorry , ale jestem troche niekumaty… dobrze zrozumialem?

W Hijacku usuwasz te wpisy, które Gutek2222 napisał w pierwszym cytacie :slight_smile:

W zaplanowanych zadaniach to, co napisał w drugim cytacie :slight_smile:

O2 - BHO: (no name) - {9527D42F-D666-11D3-B8DD-00600838CD5F} - (no file)

O co chodzi? Nie rozumię :frowning:

po starcie systemu mam info avasta…" detected unauthorized modification pf this file: C:\program Files\Alwil\avast4\ashWebSv.exe" continuing can be dangerous. run anyway?..to samo z procesem C:\Prog…\Alwil\Avast\ashMaiSv.exe…i C:\Pr…\ashDisp.exe…Kaspersky wyswietlil mi to jako wirusy, zreszta bylo tego chyba az 8 z poczatkiem w nazwie ash…oznaczone trupia czachą …jesli akceptuje avast pracuje normalnie , jesli nie nie odpalaja mi np:strony w necie i ochrona jest nie kompletna…

Komunikat mówi, że zosta zmodyfikowany plik i że kontyuacja może być niebezpieczna

Uzyj innych skanerów - Skanery do wyboru

no tak ale pytanie czy wyrzucic te pliki potem czy naprawic??? nie wiem… zreszta wyrzucalem wczesniej i chyba nie mozna bylo tego zrobic… czy mam probowac w trybie awaryjnym?