Pojawia sie błąd i resetuje sie komp, proszę o pomoc

(Adrek222) #1

Witam, nabyłem kompa Intel core duo2 E6550, 2.33 4GB Ram,Geforce 8600 gt, system win xp, Gram w NFS Most Wanted, Carbon, Fife i Wladce Pierscieni, przy tych dwoch ostatnich grach grajac, co kilka minut pokazuje mi sie bład na niebiekim tle i zaraz resetuje sie komp i tak co kilka minut, przy nfs oraz przy normalnej pracy na kompie czy ogladaniu filmow nic sie nie dzieje, juz probuje wszystko i nie moge sobie poradzic z tym, proszę o pomoc........

(Zvhirek) #2

komputer sam składałeś czy gdzieś kupowałeś?

może zasilacz nie wyrabia?

wina może leżeć również po stronie sterowników

(Adrek222) #3

Sam składałem kompa, juz wlasnie kombinuje ze sterownikami ale narazie to nic nie zmienia, szukam na stronach gigabyte, a co by miał zasilacz do tego??? I czemu w jednych grach sie wylacza a w drugich nie???

(matio) #4

no wlaśnie ma, bo jedne gry są bardziej zasobo-żerne a inne mniej. Podaj nazwe zasilacza

(Adrek222) #5

Zailacz IBOX model DR-8400 BTX max 400w

(M@jor) #6

Możliwe że masz jakiegoś wirusa !!

(Twardy Qmr) #7

Miałem kilka przypadków z tą grafiką którą posiadasz... To jest Gigabyte czy Palit? Proponowałbym założyć grafikę od kogoś innego która posiada PCI-E i pomęczyć kompa troszke... Ewentualnie pamięć jeszcze sprawdzić... Czekam na odp. od Ciebie co i jak dalej z kompem :wink:

Ewentualnie pisz do mnie PW :slight_smile: