Pojawia sie błąd i resetuje sie komp, proszę o pomoc

Witam, nabyłem kompa Intel core duo2 E6550, 2.33 4GB Ram,Geforce 8600 gt, system win xp, Gram w NFS Most Wanted, Carbon, Fife i Wladce Pierscieni, przy tych dwoch ostatnich grach grajac, co kilka minut pokazuje mi sie bład na niebiekim tle i zaraz resetuje sie komp i tak co kilka minut, przy nfs oraz przy normalnej pracy na kompie czy ogladaniu filmow nic sie nie dzieje, juz probuje wszystko i nie moge sobie poradzic z tym, proszę o pomoc…

komputer sam składałeś czy gdzieś kupowałeś?

może zasilacz nie wyrabia?

wina może leżeć również po stronie sterowników

Sam składałem kompa, juz wlasnie kombinuje ze sterownikami ale narazie to nic nie zmienia, szukam na stronach gigabyte, a co by miał zasilacz do tego??? I czemu w jednych grach sie wylacza a w drugich nie???

no wlaśnie ma, bo jedne gry są bardziej zasobo-żerne a inne mniej. Podaj nazwe zasilacza

Zailacz IBOX model DR-8400 BTX max 400w

Możliwe że masz jakiegoś wirusa !!

Miałem kilka przypadków z tą grafiką którą posiadasz… To jest Gigabyte czy Palit? Proponowałbym założyć grafikę od kogoś innego która posiada PCI-E i pomęczyć kompa troszke… Ewentualnie pamięć jeszcze sprawdzić… Czekam na odp. od Ciebie co i jak dalej z kompem :wink:

Ewentualnie pisz do mnie PW :slight_smile: