Pojawiające się problemy po naciśnieciu klawisza F5


(Andynaj) #1

Witam bardzo serdecznie forumowiczów. Mój problem wydaje się błahostką jednak jest bardzo nieprzyjemny i uciążliwy. Od jakiegoś czasu za każdym razem gdy nacisnę F5 nie ważne czy w przeglądarce internetowej aby odświeżyć stronę czy w Total Commanderze aby kopiować plik czy też nawet w byle jakim katalogu windy natychmiast jestem przenoszony na stronę "http://www.tlen.vel.pl/". Tlen naturalnie mam zainstalowany jednak wcześniej nie miałem takiego problemu. Przekopałem google ale to też nie odniosło większego skutku. Co robić pozostaliście mi jak zwykle tylko wy ... Dodam że mój OS to windows Xp a przeglądarka to Opera 10 ... Jakieś pomysły aby pozbyć się mojego dramatu z F5? Czekam na odpowiedź i pozdrawiam ....

Andygda.


(Kns1) #2

ja bym zaczal od metody prob i bledów.

killuj wszystkie procesy w systemie po kolei (od razu odradzam zamykanie svchost.exe) i sprawdzaj czy dalej tak sie dzieje :wink:

zacznij od tlena


(Airborn) #3

andygda , proszę poprawić tytuł postu na konkretny, mówiący o problemie. W przeciwnym razie temat zostanie usunięty.


(Andynaj) #4

Już to przerabiałem do gry dorzuciłem oczyszczenie systemu przy pomocy ogólnie dostępnych programów anty anty czyli AVG AD Aware Spybot itd itp ... czyściutko niby .... a przy próbie odświeżenia czegokolwiek dalej problem z wyskakującą stroną .... przekopałem tlen pod względem ustawień i nie ma tam nigdzie opcji przypisz F5 do czegokolwiek :frowning: z banowaniem procesów też nie poszło ... tlen nie musi być uruchomiony i też tak się dzieje niestety ... zna ktoś odpowiedź na intrygujące i zagadkowe pytanie ... czy może trzeba wywalić tlen i sprawdzić czy problem dalej się pojawia?

-- Dodane 18.11.2009 (Śr) 20:56 --

Ok Ok przepraszam :slight_smile: dodał bym że chodzi o wyskakującą niechcianą stronę internetową ale zbrakło mi miejsca w tytule ... Konkretnie? A nie może być krótko i zwięźle? Starałem się poprawić i jeszcze raz przepraszam :frowning: