Pójdźie na tym Windows Vista

Chciałbym sie upewnic czy na tym sprzecie [bez zająknieć pójdzie vista], sprzęt w podopisie

No wiesz, jeśli masz 2 procesory po 3GHz każdy i pewnie jeszcze pomnożone ( :hahaha: ), to musi iść.

Pójdzie.

Pójdzie…

W google ystarczy że wpiszesz Vista i w pierwszym lepszym linku masz dokładne info i wymagania do poszczególnych wersji Visty.

Powinno chodzić bardzo ładnie- będzie też Aero. Najlepiej sprawdzić to pobierając Vista Upgrade Advisor stąd, następnie zrobić test kompa. Powinien jednak nie mieć zastrzeżeń. Wyprzedzając pytanie o edycję systemu. Jeśli chcesz mieć system do zastosowań domowych, rozrywkowych itp. to bierz Home Premium, jeśli chcesz mieć różne bajerki typu gpedit i inne to bierz Business, jeśli zaś chcesz mieć wszelkie bajery i komp służy do wszystkiego, to bierz Ultimate. Wersja 32 Bit- na 2 GB RAM wystarczy w 100%. Pozdrawiam

Na takim sprzęcie będzie działać.

Ja jednak na twoim miejscu dołożył jeszcze jedną kość 512 mb ramu.

To będzie lepiej się pracowało.

Pozdro :smiley:

?

że niby po co? ja mam 2gb i vista ciągnie 700-900mb ram… jak miałem 512mb to brało zaledwie 300mb…

przy wymagającej grze vista ciągnie 300mb a reszte dla gry (nawet jeśli masz 2gb…)

może mieć 10000 procków p4 i tak mu to nic nie da… p4 są słabe i nie radzą sobie za dobrze z vistą…

Kamil2993 , a tylko spróbuj narzekać na viste [-X :smiley:

jak będzie chodzić wolno to jest to wina sprzętu a nie systemu…

To ja wiem.

Tylko jak widze ten opis, że ma 2 procki i każdy ma 3GHz (pewnie myśli że ma razem 6GHz :D), to nie mogę… :stuck_out_tongue:

Szczególnie od początku do karty ;]

u mnie vista poszła całkiem sprawnie.