Pojemik na zyżyty atrament Zajżyj tu^^ strasznie

Witam!!

Mam problem z moją drukarką Canon iP1500. Otóż pojawia mi się komunikat że pojemnik na zużyty atrament jest pełny. Drukarka kompletni mi się zablokowała a ja potrzebuje kilka wydruków zrobić. Widziałem stronę jak się wymienia pojemnik rozkręcając całą obudowę drukarki. Było to w formacie obrazka.

Strasznie pilnie potrzebuję tej stronki. Jestem już pod kreską u mojego szefa nie wiem co będzie jak nie przeniosę mu tych papierów na jutro :cry:

Gwarancja już mi się skończyła, a słyszałem że serwisują ten pojemnik nawet miesiąc :o niestety nie mogę na nią tyle czekać

A zresetowałeś wskaźnik poziomu tuszu ?

tak zresetowałem i dalej jest ten błąd :cry:

znalazłem ta stronkę z opisem ale nie mogę sobie poradzić z demontażem i chyba nic z tego nie będzie. Muszę jednak skorzystać z tego serwisu :frowning: ile to może kosztować ?? i ile czasu możeto potrwać ?? aaa i czy przyjmą ją, jak nie mam już gwarancji bo wygasła >> proszę odpisać jest to dla mnie potwornie ważneeee

Złączono Posta : 08.02.2007 (Czw) 21:41

hej ma może ktoś jakoś fotkę z rozmieszczeniem śrub w Canon ip1500 ?? bo jednak muszę sam ten zbiornik wymienić na atrament proszę o odpisanie PILNE! !!