Pokaz slajdow w grach

Wiatm !!

Mam mały problemik… Jak gram w jakas gierke , ona bardzo mi tnie…niewiem czemu :frowning: Wszystkie procesy w windzie wylaczone…

Moj komp to :

Amd duron 1GHZ, GeForce 2 MX400 64mb, 512 mb ddr , Direct 9.0c , najnowsze drivery NVIDIA 56.56, win 98se+aktualki…

aha i jeszcze jedno dysk defragmentowny i czysciutki… nie ma tez zadnych spyware’ow i wirusów…

Z gory dzieki… :smiley:

Jakie masz aplikacje uruvhomione? Na jakich detalach grasz? Jakie są wymagania sprzętowe gry?

1.Przeciez mowie ze wszystkie aplikacje wylaczone…

2.wymagania gry sa spelnione napewno np. taki thps4

3.detale mam srednie, a nawet tnie na minimalnych…

A jestes z kims polaczony siecia LAN???

co ma piernik do wiatraka??

mi sie tak dziala nie wiedziec czemu gdy zostały na moim kompie zainstalowane najnowsza drivery -nie wiem czy to byla przyczyna ale po zainstalowaniu starszych wszystko bylo ok (czasem tak bywa)

lub moze byc jakis problemik z karta graficzną :stuck_out_tongue:

albo sterowniki

Nie wiem czego Ty się czepiasz :smiley: Na GF 2 mało co Ci pujdzie :smiley: + to co radzi MARIO

Do tej karty zastosuj stery w wersji 28.32 i jak masz płyte na VIA pakiet 4.38.

Najpierw pousuwaj dokładnie stare, jak to zrobić masz tu:

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=9838

Nie stosuj żadnych innych sterów i będziesz zadowolony - ster optymalny do tej karty i sprawdzony.

Gry które żle chodzą wcześniej odinstaluj i po wgraniu sterów dopiero zainstaluj.

Wyrzuć aktualizacje do tego systemu są zbędne, może tylko poprawki do IE 6.0 zostaw.

A to ma że może ktoś ciągnie cos z jego dysku!

rozumiem że DraVenX jest na tyle inteligentny że by wiedział :stuck_out_tongue: a według mnie to problem tkwi w sterach!!i tyle mam do powiedzenia :smiley: