Pokaz slajdow w grach

(Dravenx) #1

Wiatm !!

Mam ma艂y problemik... Jak gram w jakas gierke , ona bardzo mi tnie...niewiem czemu :frowning: Wszystkie procesy w windzie wylaczone...

Moj komp to :

Amd duron 1GHZ, GeForce 2 MX400 64mb, 512 mb ddr , Direct 9.0c , najnowsze drivery NVIDIA 56.56, win 98se+aktualki...

aha i jeszcze jedno dysk defragmentowny i czysciutki... nie ma tez zadnych spyware'ow i wirus贸w...

Z gory dzieki... :smiley:

(boczi) #2

Jakie masz aplikacje uruvhomione? Na jakich detalach grasz? Jakie s膮 wymagania sprz臋towe gry?

(Dravenx) #3

1.Przeciez mowie ze wszystkie aplikacje wylaczone...

2.wymagania gry sa spelnione napewno np. taki thps4

3.detale mam srednie, a nawet tnie na minimalnych...

(Chees) #4

A jestes z kims polaczony siecia LAN???

(bartus2003) #5

co ma piernik do wiatraka??

mi sie tak dziala nie wiedziec czemu gdy zosta艂y na moim kompie zainstalowane najnowsza drivery -nie wiem czy to byla przyczyna ale po zainstalowaniu starszych wszystko bylo ok (czasem tak bywa)

lub moze byc jakis problemik z karta graficzn膮 :stuck_out_tongue:

(Siekiera666) #6

albo sterowniki

(:: MARIO ::) #7

(Zolciak) #8

Nie wiem czego Ty si臋 czepiasz :smiley: Na GF 2 ma艂o co Ci pujdzie :smiley: + to co radzi MARIO

(JNJN) #9

Do tej karty zastosuj stery w wersji 28.32 i jak masz p艂yte na VIA pakiet 4.38.

Najpierw pousuwaj dok艂adnie stare, jak to zrobi膰 masz tu:

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=9838

Nie stosuj 偶adnych innych ster贸w i b臋dziesz zadowolony - ster optymalny do tej karty i sprawdzony.

Gry kt贸re 偶le chodz膮 wcze艣niej odinstaluj i po wgraniu ster贸w dopiero zainstaluj.

Wyrzu膰 aktualizacje do tego systemu s膮 zb臋dne, mo偶e tylko poprawki do IE 6.0 zostaw.

(Chees) #10

A to ma 偶e mo偶e kto艣 ci膮gnie cos z jego dysku!

(bartus2003) #11

rozumiem 偶e DraVenX jest na tyle inteligentny 偶e by wiedzia艂 :stuck_out_tongue: a wed艂ug mnie to problem tkwi w sterach!!i tyle mam do powiedzenia :smiley: