"Pokaż ukryte pliki i foldery" - nie działa


(system) #1

Gdy zmieniam opcje na "Pokaż ukryte pliki i foldery" i zatwierdzam niby zatwierdziło ale gdy zamykam opcje i chce zobaczyć ukryte pliki nie ma ich, wchodzę jeszcze raz w opcje i widzę ze opcja "Pokaż ukryte pliki i foldery" nie jest zaznaczona i ciągle są ukrywane pliki.

oto mój log z programu HijachThis

http://wklej.to/onOi

Przeskanowałem system Avirą i nie wykryła mi żadnego wirusa. Za to często jest tak, gdy podłączam zewnętrzny nośnik pamięci (pendrive, telefon) to wyskakuje mi okienko, że wykryto wirusa o nazwie "autorun.exe" bądź "autorun.inf"

Zdarza się też ze ten wirus/robak (czy kto wie co to jest) blokuje mi niektóre porty i nie mogę pobrać niektórych plików ze stron producentów. Np. ComboFix musiałem pobierać z alternatywnego źródła (zippyshare.com) bo nie łączyło mnie ze stroną producenta. i tak gdy pobrałem zaczęło mi znajdować wirusy i wyskakiwały błędy podczas uruchamiania instalatora.


(deFco247) #2

HijackThis i Combofix to narzędzia zakazane. Pierwszy jest stary jak świat, a drugiego należy używać tylko i wyłącznie za zgodą specjalisty.

  • [*:3fg2im81]Pobierz OTL z jednego z tych linków:
    Mirror 1

(system) #3

http://wklej.to/2sgl

http://wklej.to/eTAK

Kiedy robię skan programem GMER robi mi się w pewnym momencie restart komputera. Za kazdym razem. Więc nie bedzie raportu z tego programu.

Najbardziej mi zależy na tym zeby działała opcja "Pokaż ukryte pliki i foldery" a te serwery moze blokować bo to mi nie utrudnia korzystania z internetu.


(deFco247) #4

Nie wstawiłeś jeszcze raportu z Usbfix , który jest potrzebny do wykrycia infekcji na innych niż systemowa partycjach oraz dyskach (mój poprzedni post, sam koniec).


(Anonim1518) #5

Miałem to samo.

Mi pomogło to: http://www.expressit.pl/pokaz-ukryte-pl ... a-naprawa/