Pokazywanie miejscowosci

(Admin) #1

Mam problem w Nokii był onomralnie pokazywała się Warszawa na wyświetlaczu lub coś innego. A w Sagememie nie mogę znaleźć tej opcji czy on jej nie ma. Gdzie mozna to znaleźć jeśli on to posiada ??.

Sagem MY X-5-2.

(Chees) #2

Na pewno znajduje sie to w wiadomosciach. Zobacz moze kanal informacyjny itp. Musi byc gdzies dodanie nowego tematu. Z jakiej sieci masz??

(Admin) #3

Niestety w wiadomościach nie mam czegoś takiego jak kanał informacyjny.

Mam tylko Inform. lokalne. Ale to ma inne przeznaczenie.

Mam w Plusie;-).

(Bażant) #4

Chodzi ci o pokazywanie gminy, miejscowości?? Jeśli tak to też próbowałem znaleźć to w swoim Sagemie (sagem my x-6), niestety nie ma takiej opcji i w twoim też pewnie nie ma :frowning:

(Spox5) #5

To powinno być to. Znajdź dodawanie nowego tematu albo kanału w menu Informacje lokalne i wpisz 050 albo 50

(Admin) #6

Ramzes, ale do dokładniej wpisać bo najpierw jest :

• Numer

• ID Regionu.

Co tu powpisywać. Czy to napewno działa.

(M a x) #7

w jakiej sieci jestes - jezeli chodzi o ten telefon to da sie ustawic w obcjach wiadomosci masz komunikaty sieciowe - ustawiasz kanał 50 lokalizacja i ok

(Bażant) #8

Zainwestuj w okulary :smiley: Poczytaj dobrze temat to się dowiesz :x :shock:

(Admin) #9

maximuss36 był bym bardzo wdzięczny ( i nie tylko ja bo napewno sporo osób to interesuje ) krok po protu wiadomosci i co dalej >> ...

Bo nie mam czegoś takiego w menu wiadomosci - opcji wiadomości i tam komunikatów sieciowych .

A sieć to - Plus :wink:

(Vidia1) #10

Zobacz czy masz w wiadomościach coś takiego jak Usługi CB, bo u mnie na Siemensie to leci tak Wiadomości/Ustawienia/ Usługi CB

I tam powinny być kanały. W liscie tematów, czy jak tam to sie na Sagemie nazywa ustawiasz kanał 050 jak już wyżej napisane było.

(Admin) #11

Niestety jak wpiszę jako numer - 050 czy 50

to musze jeszcze wypełnich ( chyba ) ID Regionu.

Z samym numerem nie działa.

(Spox5) #12

A może "Numer" to liczba porządkowa listy kanałów, ustaw tu 1. Spróbuj to 50 albo 050 wpisać w "ID Regionu"

(Sterne) #13

Zainspirowana tym wątkiem, wybadałam odpowiednią opcję w swoim Samsungu x600 z POPem i coś jest nie tak. Pokazuje mi się nieustannie w miejscu, gdzie powinna pojawiać się miejscówka, jedynie napis "Nowa CB", muszę wybrać opcję "Podgląd", bo przeczytać lakoniczne: BIALYSTOK. W Erze mają dzielnicę lub nawet ulicę, czy Idea oferuje tylko miejscowość?

Ale bardziej zastanawia mnie właśnie sprawa "Nowej CB", ktoś wie jak zamienić to na właściwą treść?

(Admin) #14

Zrobiłem tak, że jako numer wpisałem 50 a jako ID Regionu - Region.

I jest ok, z tym, ze miejscowość wyświetla mi siętylko jak wejdę w tą zakładkę Region, a jak zrobić, żeby się pokazywała miejscowość pod logiem operatora.

Prosze o pomoc.

(Spox5) #15

Nie jestem pewien czy jest tam taka opcja, ale poszukaj w menu "Włącz" albo "Uaktywnij" funkcję Informacji Lokalnych

(Admin) #16

Niestety nie znalazłem takiej opcji ...

Może ktoś wie gdzie konkretniej tego szukać ...

(Spox5) #17

W takim razie chyba najlepszym wyjściem będzie zapytać konsultanta w Biurze Obsługi Abonenta tel. 2601 :?

(Vidia1) #18

z dzielnicami :slight_smile:

zaznacz autowyświetlanie :slight_smile:

(Admin) #19

Niestety nie ma czegoś takieg/ nie znalazłem...