Połączenia sieciowe -- błąd!

komp jest nowy świeży system i mam taki problem: nie mogę skonfigurować otoczenia sieciowego bo jak chcem uruchomić kreatora konfiguracji sieci to nic się nie dzieje nie uruchamia się a jak chcem wejść do połączeń sieciowych to mi tez nic się nie uruchamia tylko kompa wiesza czy ktoś wie co z tym zrobić ?? mam 2 sieciówki ( jak zainstalwałem sieciówkę tą zintegrowaną jeszcze raz to konfigurator się uruchomił ale było napisane że nie może skonfigurować bo nie ma sieciówek,a i jeszcze ważna sprawa internet jest)

No troche dziwne . Zobacz bez podpiętych kabli sieciowych i na 1 karcie.

Nowe zintegrowane karty słabo sie dogadują z np starszymi routerami zwłaszcza te 1G. A nie masz jakiejś dziwnej karty dźwiękowej typu Creative ?i co masz wsadzone jeszcze do tego kompa ?

net jest z Multimedi w kompie mam karte TV (Much tv czy jakos tak) zintegrowana sieciówka i jeszcze jedna normalna karta graficzna 8800gts ( ale to chyba nie ma znaczenia) w starym kompie tez miałem tą karte tv i sieciówkę i było ok. drugi komp podłączony jest sieciówkami bez routterów. płyta evga.

próbowałem wcześniej bez kabli bez karty odinstalowywałem stery, nawet przywraacałem system z ustawieniami z przed instalacji sieciówki bez programołw na gołym systemie.

edit:

po przeinstalowaniu systemu wszystko wróciło do normy :slight_smile: