Połączenia sieciowe

Witam. Mam od pewnego czasu probelm ze swoim nowym Lenovo 3000 N200. mial zainstalowaną Vistę przy zakupie i w pewnym momencie pojawiły sie probelmy z działeniem połączenia sieciowego wifi. tzn. nagle sie rozłączał z routerem, nie mógł znaleźć sieci (prz czym inny laptop w tym samym czasie pod xp nie miał żadnych probelmów). Myślałem, że to może własnie Vista coś źle czyni, ale po zainstalowaniu xp na tym nowym nadal są problemy. Niby połączenie sieciowe się łączy, ale trwa to dlugo od uruchomienia, nie może zajrzeć do właściwości połączenia sieciowego bo komputer długo sie nad tym zastanawia, a czasem wręcz zawiesza. Długo trwa też ściąganie np. aktualizacji. Nie wiem juz sam, czy to wina sprzętowa czy softu. Jesli ktoś coś z tego opisu zrozumie, to proszę o jakies wskazówki

Ściągnij najnowsze sterowniki do karty sieciowej ze strony producenta. Możesz również spróbować przywrócić ustawienia fabryczne w routerze.

Pozdrawiam :wink:

sebwoj ,

Poczytaj - Konkretne tematy… ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post. Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty - proszę użyć przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif