Połączenie 2 różnych zestawów głośników


(Stoneall) #1

Witam .No to tak: Mam komputer(4 rdzeniowy procek,2gb ram, windows xp home edition, karta radeon jakaś tam... itd czyli nawet nawet) a moje pytanie to : :black:

Czy można podłączyć do komputera jednocześnie dwa zestawy różnych głośników (np. głośniki 5:1 creative i 2:1 tracera) ?? Albo czy można zrobić tak,że podłączyć np. głośniki 5:1 do karty dźwiękowej a 2:1 do standardowego wejścia na głośniki,bo akurat te 2:1 to właśnie są na te wejście a 5:1 to do karty trzeba i tą kartę mam i czy to będzie działać?(Chodzi mi ,żeby zrobić taką wieże głośników a te głośniki mają słabą moc więc postanowiłem je połączyć jeśli się da)

No i co o tym myślicie?Ja myślę,że mogło by zadziałać,tylko się obawiam o sterowniki(no mam je,ale kiedy zainstaluje 2 różne oprogramowania do głośników to czy się tam nic nie popie***... w ustawieniach systemowych albo coś).Może już ktoś robił coś takiego? :rainbow1:


(JNJN) #2

Proszę zmienić temat na konkretny, opcja EDYTUJ i popraw.JNJN


(jarekm26) #3

jeżeli podłączysz głośniki 5.1, do karty dźwiękowej (pewnie zintegrowanej), to zajmiesz wszystkie wyjścia,

i podłączenie drugiego zestawu będzie nie możliwe...


(Stoneall) #4

No jak nie...głośniki 5;1 podłączam do wejść w karcie dźwiękowej a 2;1 do zwykłego.więc da się to zrobić. Pytam teraz o oprogramowanie czy nic się nie stanie z systemem czy głosem.


(jarekm26) #5

do jakiego 'zwyklego' ??

pozostaje jedynie wejście mikrofonowe...

albo wyjście słuchawkowe...

nie wiem gdzie ty to chcesz podłączać...


(Stoneall) #6

Tak dobrze myślisz...wyjście słuchawkowe i jakoś mi działają..odpowiesz mi na pytanie czy nie?


(jarekm26) #7

będzie działać bezproblemowo...