Połaczenie bezprzewodowe;/

Ten mały ekranik wyszukujący połączenie z internetem na pasku przez długi czas wyszukuje po kilkunastu minutach wyskakuję obok żółty trójkąt z wykrzyknikiem nie może połączyć się IP dlaczego?? internet chodzi wszystko cacy;)

http://img255.imageshack.us/my.php?imag … tuutt4.jpg tak jak widzisz na obrazku to od samego rana wyszukuje lub pobiera adres,ale net śmiga nie rozumiem tego.

kliknij diagnozuj/napraw, może masz źle ustawione właściwości połączenia,u mnie czasami dzieje się podobnie, pomaga kiedy kilkukrotnie rozłączam i połączam

Naprawiałem z 10 razy rozłączałem chyba to samo i nic i ta kuleczka nadal lata sobie hmm… źle ustawione właściwosci połączenia co masz namyśli konkretnie? konfigurowałem ręcznie nawet i nic . w składnikach mam.

-Klijent Microsoft Networks

-Udostepnianie drukarek itd

-Harmonogram pakietów QoS

-Protokół intr.TCP\IP

może czegoś brakuje?

Ustaw na sztywno dnsy , IP, bramę i problem zniknie.

A to połączenie wcześniej działało na tym kompie? Może masz źle ustawiony typ zabezpieczeń?

na sztywno czyli??

4532a013cd62fb8am.jpg

  1. PPM na wybranym połączeniu - Właściwości

  2. PPM na TCP/IP - właściwości

Thx .pomogło a będzie to w czymś przeszkadzało;)?? jakieś wady będą sie ukazywać czy może to zostać odhaczone?

Akurat tak się składa skarbeńku, że również mam bezprzewodówke z PPPoE i wiem co mówię.