Połączenie internetowe - Modem

Podaj mi obrazek menedzer urządzeń, i Zobaczę.

Dodane 19.09.2009 (So) 13:30

Czy masz sterowniki modemu?

Może właśnie to jest przyczyna błędu? Są urządzenia. których oprogramowanie/sterowniki instalujemy przed podłączeniem ich do komputera bo w innym przypadku instaluje się domyślny sterownik windowsowy, który sprawia problemy.

Jak połączyć modem usb to czy pojawiać menedżer urządzeń?

A ja uważam ze najlepiej odłączyć wszystkie urządzeń usb i tylko ma być połączony klawiatura i mysz.

Ja kiedy cos miałem dziwnie zainstalowało sytemie. Bo jak miałem połączony usb drukarka lub reszta i robiłem formata to zainstalował system E: zamiast C:.

I dlatego uważam najlepiej odłączyć wszystkie urządzeń. Jak po zainstalujesz system to najpierw zainstaluj sterowniki twoją płyta główną. Potem zainstaluj reszta urządzeń.

Dodane 19.09.2009 (So) 14:07

Pokaż obrazek albo rób raport sprzętu programem Everest_Ultimate.

Dodane 19.09.2009 (So) 14:39

Jak nie dasz obrazek albo obrazek to ja nie stanie pomoc. Nie wiem co siś stało modemem.

Dodane 19.09.2009 (So) 14:43

znalazłem w aster.

Co powinienem zrobić gdy mam problem z modemem?

W sytuacji, gdy nie działa modem należy sprawdzić diodę Power.

Jeśli jest wyłączona - sprawdź czy kabel zasilający jest wpięty poprawnie z tyłu modemu kablowego sprawdź czy instalacja elektryczna do której jest podłączony modem działa

jeśli to nie pomoże zadzwoń na naszą Infolinię (0 801 014 014 lub 022 4 014 014) albo zgłoś problem w Biurze Obsługi Klienta.

Jeśli dioda jest włączona - jeśli jesteś abonentem telewizji kablowej ASTER, sprawdź czy działa telewizja kablowa, przełącz modem w tryb Standby i powróć do stanu aktywnego

Sprawdź połączenie koncentrycznego kabla telewizyjnego z modemem - jeśli dioda LINK/ACT z tyłu modemu jest wygaszona sprawdź połączenie modemu z komputerem (nie dotyczy użytkowników korzystających z portu USB)

Sprawdź konfigurację komputera oraz zweryfikuj swój numer IP

Jeśli to nie pomoże zadzwoń na naszą Infolinię (0 801 014 014 lub 022 4 014 0141) lub zgłoś problem w Biurze Obsługi Klienta.

Dodane 19.09.2009 (So) 14:46

Już mam dla ciebie sterowniki http://pliki.aster.pl/Sterowniki/Terayo … 000_XP.zip

Dodane 19.09.2009 (So) 14:57

dowiedziałem ze ten modem nie tylko połączać się usb również kabel LAN. Ważne, Jak masz połączony kabel LAN to na pewno nie będzie ukrywa sprzęt. Musisz najpierw zainstaluj sterownik karty sieciowej. Jest poste i jasne. Jak masz puste okienko połączenie internetowe to oznacza się żadnych karty sieciowej nie zainstalował sterownik. Prosiłem podaj jaki masz model płyty główna. My bardzo chcemy ci pomoc.

Dodane 19.09.2009 (So) 16:11

Czy to już rozwiązało problem?

Dodane 19.09.2009 (So) 19:59

trzeba mi udało się ci pomoc.