Połączenie iplusa

Witam! Mam problem z polaczeniem internetowym, mianowicie strasznie muli. Posiadam w tej chwili iplusa. Z zasięgiem jest wszytko wporządku, gdyż kiedyś nie było z tym, żadnych problemów i internet śmigał conajmniej 2mb/s, a teraz internet nie moze sie polaczyc w ogole w standardzien HSDPA. W porywach ciagnie do 2kB/s :slight_smile: Wczesniej myslalem ze to wina modemu, ale potem przelozylem karte sim do komorki i ja podlaczylem jaka modem i dalej to samo bylo. Juz nie wiem co robic, a systemu nie mam teraz czasu reinstalowac. Bardzo prosze o pomoc.

Jeśli to internet mobilny to jest możliwość że wyczerpałeś limit pobranych danych z internetu. W związku z czym nadal masz połączenie, ale o kiepskiej przepustowości.

Radze spr. ilość pobranych danych dostępnych w usłudze oraz porównać z ilością pobranych.

zapraszam do mojego tematu :slight_smile:

http://forum.dobreprogramy.pl/post2199645.html#p2199645

Ficu , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

Limit nie został wyczerpany, przekładając kartę do komórki lub laptopa wszystko działa szybko. Myślę, że to wina oprogramowania bo mam mały syf na komputerze :), tylko co w takiej sytuacji miałbym zrobić, co odinstalować, gdzie mógłbym chociaż tego szukać? Sytuacja wygląda następująco: kilka miesięcy temu zaczęły się problemy, ale od tego że co kilka minut były przerwy w dostawie internetu(ściślej internet był, ale też tak ok 2kB/s), po czym wszystko było wporządku itd, potem moim subiektywnym zdaniem te przerwy zaczęły się wydłużać, aż do dziś. I teraz mam jedną wielką przerwę :-x

Co rozumiesz przez słowo “mały” syf?Myślisz o infekcji czy ogólnym zaśmieceniu systemu?

Myślę o ogólnym zaśmieceniu systemu, jeśli chodzi o infekcje to raczej odpada, bo mam Kasperskiego i nic mi nie wykazywał jak zaczęły się te problemy.

Pobierz ten program CcleanerPosprzątaj rejestr i system,przed tym zrób punkt przywracania systemu,i kopie rejestru,ten program ci na to pozwoli,następnie zrób screen’a programów,które siedzą w autostart,może coś tam siedzi.Opcja zarządzania elementami startowymi jest też w tym sofcie,który podałem.

Dzięki wielkie. Jak tylko będę w domu to to zrobię i napisze czy pomogło. :slight_smile:

Dodane 24.06.2009 (Śr) 20:12

Niestety nic nie pomogło dalej to samo, internet łączy sie głównie w standardzie edge zamiast hsdpa. Wyczyściłem rejestr i zrobiłem wszystko co ten program oferował. Chciałem także zobaczyć, czy internet będzie normalnie działał w trybie awaryjnym, ale niestety nie łączy sie w ogóle w tym trybie(sprawdzałem 2 programami - iplus menager i mobile connect). :frowning: Co jeszcze mógłbym zrobić, bardzo proszę o pomoc.