Połączenie LIVEBOXA 2.0 z routerem TP-LINK TD-W8960N

Witam. Niedawno zadzwoniła do nas pani z Orange i chciała zachęcić do nowej oferty. Na chwile obecną mam telefon stacjonarny i Neostradę. Internet mam przez Wi-Fi, a sygnał idzie z routera TP-LINK TD-W8960N. Nie narzekam na jego zasięg. Nowa oferta przewiduje użytkowanie LIVEBOXA 2.0 (to chyba ich obecny standard) i telefonie internetową z niego płynącą. Mamie zależy na nielimitowanych rozmowach, ale nie chcę, żeby ucierpiał na tym mój zasięg Wi-Fi i jakość Internetu. Czy istnieje możliwość podłączenia pod LB mojego routera z Tp-Linka tak, żeby obecny sygnał nie stracił zasięgu, a telefon działał? Co sądzicie o telefonii internetowej?

Edit: To chyba będzie LB 3.0

Nie możesz połączyć Twojego routera z Livebox’em.

Posiadasz router ADSL, a potrzebujesz do kablówki.

Tak czy inaczej czeka Cię zmiana routera, więc kup porządniejszy, który w pełni zastąpi Ci Livebox.

Nie uważam, że Livebox 3.0 jest straszny. Prezentuje się całkiem godnie, zarówno wizualnie jak i technicznie.

Jak nie MUSISZ to nie wyrzucaj kasy w błoto…

Pozdrawiam :wink:

Chyba mnie nie zrozumiałeś. Mam już Tp Linka i nie chcę go wyrzucać, bo jest dobry. Nie chcę też zastępować go LB, bo słyszałem, że LB lubi wariować. Przecież Neostrada to właśnie ADSL i ewentualnie jego nowsze wersje, ale to NIE jest kablówka. Chyba, że już nic nie pamiętam z dawniejszych czasów, w których nie musiałbym prosić o pomoc w tych sprawach :stuck_out_tongue:

Arko Polo, tutaj jest dostępna instrukcja konfiguracji routera TD-W8960N tak by działał jako router z portem WAN do którego podłączasz kabel RJ45 z Liveboxa 2.0 http://tp-link.com.pl/article/?faqid=344.

Dziękuję : )