Połączenie Lokalne - Ograniczenie lub brak łączności

Witam.

Witaj, popraw proszę tytuł tematu tak aby wstępnie informował o problemie, użyj przycisku EDYTUJ , który znajdziesz w prawym dolnym rogu Swojego posta-> następnie skorzystaj z opcji Użyj pełnego edytora. Dziękuję za uwagę.

Tip: Unikaj słów: “problem”, “help”, “pomocy” i.t.p. Tego typu słowa nie spowodują szybszej reakcji a mogą odnieść odwrotny skutek od oczekiwanego, tytuł tematu ma być skróconym opisem Twojego posta- powodzenia.

Dziękuję za pomoc. Jestem “nowy” na tym forum, więc cieszę się, że rozumiecie moje błędy i stosujecie tylko pouczenie słowne. Duży plus.

@ W razie jakichkolwiek wskazówek/myśli związanych z tematem, proszę się nimi dzielić. Każda odpowiedź na temat jest przeze mnie ceniona.

Widocznie do karty sieciowej, albo nie podłączasz routera, albo host nie może odnaleźć serwera DHCP. Natomiast bramę masz przy połączeniu, z którego korzystasz (protokół PPP) Media System, natomiast DNS jest widoczny, gdy użyjesz przełącznika -all lub /all, wówczas ipconfig, jak nazwa przełącznika wskazuje, pokazuje wszystkie informacje, dotyczące protokołu TCP/IP każdego interfejsu sieciowego.

Napisz może jak to wszystko podłączasz, napisz jakie dokładnie masz urządzenia sieciowe.

Internet mam teraz podłączony bezpośrednio do komputera.  Mój router to TP-LINK WR340G,  lecz gdy go podłączę, nie mam w ogóle internetu. A na stronie IP, nie udaje się połączyć z WAN.

Ustaw inny DNS, możesz to zrobić poniższym poleceniem.

netsh int ip set dns name="Połączenie lokalne" static 8.8.8.8

Jeśli nadal nie będzie połączenia z internetem, daj wynik polecenia.

ping 8.8.8.8

PS nie musisz robić zrzutów, wyniki poleceń możesz skopiować w sposób opisany w tym temacie :arrow: http://forum.dobreprogramy.pl/kopiowanie-wynikow-polecen-wiersza-polecen-windows-t499881.html

Tylko, że ja mam połączenie z internetem. Niestety w dzień spada prędkość i rośnie ping.

Skoro mam połączenie, to boję się zmieniać ten DNS, żeby znowu czegoś nie sknocić.

Jak podłączasz się bezpośrednio do komputera, to też są problemy z internetem?

Tak.