Połączenie modemowe

(Dawid19840) #1

Mam problem, mój modem po paru minutach w sieci automatycznie sam sie rozłącza, co moz e być problemem?? czytałem że gdzieś trzeb jakiś parametr zmienić w sterownikach ale jaki HELP

(system) #2

A był taki wirus co wywalał z neta, może to on :stuck_out_tongue_winking_eye: A może łącze Ci się muli i wywala Cię...a może........ufff...sporo może byc kombinacji....

(Dawid19840) #3

to nie Virus bo jest to nowy system, na tym łączu wszystko chodziło ok do póki nie zainstalowałem nowego systemu tak więc łącze odpada. Kiedyś na jakiejś stronie było jak zmienić jakiś parametr żeby nie wywalało z sieci tylko nie pamiętam gdzie to było, może ktoś coś wie??

(Lolyt Xd) #4

sciagnij sobire taki program ktory co jakis czas wysyla takie pakiety ktore nie pozwola na zerwanie lacza. zapomnialem jak on sie nazywal.

(Kos@) #5

Albo sam poszukaj w opcjach, może coś znajdziesz. Odwieź stronę producenta modemu, może firmware musisz uaktualnić?

(system) #6

Zainstaluj sobie "Norton System Works" - jest tam taka ciekawa opcja przeciw zrywania połączenia modemowego....Ewentualnie (ja bym tak zrobił) wywal sterowniki i zainstaluj najnowsze jakie są, sprawdż także w opcjach internetowych na jaką szybkość ustawiony jest modem.

P.S.Proszę Pana Admina (zapomniałem jak się zwał) o NIE GRZEBANIE W MOICH POSTACH! !!

(fiesta) #7

Hmmm ciekawa prośba: Odpowiem podpierając się cytatmi z regulaminu:

Więc nie bardzo rozumiem zasadność prośby. Wszelkie uwagi dotyczące tego postu proszę kierować do mnie na PW lub do osoby bezpośrednio zainteresowanej w celu nie zaśmiecania topica.

(Asterisk) #8

Jeżeli prosisz to czemu krzyczysz ??