Połączenie monitora z kartą graficzną złączem DVI

Witam!

Mam mały problem. Ostatnio składałem komputer i mam problem z podłączeniem złącza cyfrowego między monitorem LCD (LG Flatron W20052V-PF) z kartą graficzną Radeon 4670 Gigabyte 1GB HDMI & DVI (PCI-E) Zalman.

Monitor posiada złącze DVI-D (Dual Link) 24+1

Karta graficzna złącze DVI-I (Dual Link) 24+5

Do monitora miałem dodany kabel DVD-I (Single-Link) 18+1

Po jego podłączeniu i zmianie z analogu (RGB) do cyfrówki (DVD) pojawia mi się czarny ekran i napis sprawdź złącze. Czy muszę w opcjach karty graficznej coś zmieni, aby odbiór był właściwy czy po prostu mam felerny kabel?

Dziękuje za podpowiedzi

U siebie nie muszę nic zmieniać w systemie, w tej samej chwili mogę mieć podpięte dwa kable i tylko przełączam źródło w monitorze. Może masz uszkodzony kabel?

Koledzy zauważyłem, że we właściwościach ekranu mam ustawienia:

  1. LG 2052 (analogowy) ATI Radeon 4670

  2. LG 2052 (cyfrowy) ATI Radeon 4670

Może problem jest w tym, że teraz obsługuje ekran analogowy dlatego nie wykazuje połączenia cyfrowego? Tylko jak zmieniam na 2 ekran (cyfrowy) to pojawia się sama tapeta pulpitu i nic więcej, a jak chcę wejść we właściwości ekranu to otwiera mi go ale jakby na tym 1 ekranie bo na moim nic nie widać. Myślicie, że trzeba zmienić na ten 2 ekran? i jak to zrobić?

W ustawieniach karty graficznej (Crystal Control Center) są ustawienia monitorów m.in. ekran poszerzony, klonuj ekran itp. tylko zmiana nic nie daje.