Połączenie na MOJ KOSZT :/

Jak to mozliwe ze dzisiaj ktos do mnie dzowni na kom. i pani mowi CZY CHCE ZAAKCEPTOWAC POLACZENIE NA MOJ KOSZT ?? jak to mozliwe zeby cos takiego wogole zrobic ?? :? i o co moze chodzic ?? nr. telefonu pojawil sie z tej samej sieci tj. z PLUS’a ? czy to jakies wyłudzenie :?

ps. czy jest mozliwe takie polaczenie w innych sieciach np. w HEYAH ? zebym do kogos mógł tak “zadzwonic”

http://www.plusgsm.pl/uslugi/pay4me/

A istnieje może coś takiego z telefonów domowych, albo w sieci orange?

niezależnie jaki operator można dzwonić na koszt rozmówcy nawet z budki telefonicznej , jeżeli nie można tego zrobić za pomocą kodu tak jak Plusie to dzwonisz na centrale operatora i obsługa łaczy Cię na koszt rozmówcy , połączy na koszt rozmówcy tylko wtedy jak on sie na to zgodzi w przypadku Plusa zgode lub odrzucenie wyraża sie za pomocą klawisza tel.

To jak korzystam z budki telefonicznej i chcę się połączyć z telefonem stacjonarnym w sieci TP S.A to chyba numer na centrale to 9393, a ten numer z telefonów oprócz TP jest PŁATNY.

Błażej a budka to niby do kogo nalezy? :wink: zreszta z boku niej masz numery telefonow pod ktore łaczysz sie bezplatnie, w tym centrale… [chyba ze wczesniej ktos to wymontowal] :wink:

Są przecierz budki innych telekomunikacji np. Dialogu

A co do telefonii komórkowej, usługa Pay4Me jest dostepna jak narzie tylko w Plusie i w Sami Swoi.

Pozdrawiam.

tak to sa połaczenia prawdopodobnie z simplusa bo ja jestem w simplusie i tez moge dzwonic na czyjs koszt