Połaczenie USB z kabla

Witam.

Mam komórkę SE K310i i kabel do niej.

Na początku działało normalnie a teraz …

Zainstalowałem sterowniki USB. Wkładam w USB wtyczke od fona i … pisze mi BEZPIECZNE USUWANIE SPRZĘTU, czy go porąbało ? Nie chce nic usuwać tylko normalnie za pomocą kabla połaczyć z kompem aby wrzucić sobie mp3 na fona

Olej to, siedzi to w tray-u a wcześniej pewnie Ci wyskakiwało że do nieodpowiedniego koncentratora podłączyłeś urzadzenie które może działać szybciej. Mi to się pojawia jak drukarke albo nagrywarke(przez USB mam) włączam, ja normalnie wszystko robie tylko to mi się dodaje do tray-a.

Wiecej danych !

A tak na razie to :

restartuj kompa i

Wkładaj wtyczkę przy włączonym tele.

Odinstalowałem i zainstalowałem ponownie stery USB. Mam program do zarządzania plikami na fonie i … gdy ta ikonka jest (BEZPIECZNE USUWANIE SPRZĘTU) ten program nie wykrywa sprzętu. Gdy tej ikonki nie było to dobrze działało. Nie mam pojęcia dlaczego tak się dzieje. Znam się troche na kompach ale czasem najprostszy problem mnie rozwala … włąsnie ten problem :frowning:

nie wiem co robić :confused:

Złączono Posty : 03.02.2007 (Sob) 17:59

Dobra … teraz niby nie umie znaleść sterów USB a są na 100% :expressionless:

Bo komp próbuje się łączyć sposobem plug&play… tak jest w większości SE. Musiałeś zmienić system operacyjny na XP, bo starsze nie współpracują zaraz po podłączeniu… Tylko XP tak robi… A nie możesz popracować “systemowo”?

A nie możesz popracować “systemowo” ?

Co masz na myśli ??

Jeśli XP to podłączasz kabel do telefonu i kompa; w telefonie pokazują się dwie opcje do wyboru: wybierasz “tryb przesyłania danych” (zaraz po podłączeniu na kompie ukaże się komunikat “Znaleziono nowy sprzęt”-ignorujesz. Po wyborze opcji w telefonie na kompie będzie “Twój sprzęt nie został zainstalowany poprawnie”- również ignorujemy). Następnie telefon zrestartuje się i “przystosuje do przesyłania danych”. Na pasku stanu będzie widoczna ikonka “Bezpieczne usuwanie sprzętu” a w “Mój Komputer” dysk wymienny (czyli SE). Jedyną wadą jakiej się w tym sposobie doszukałem to to, że nie można usuwać gierek. Ale ogólnie wszystko działa sprawnie i szybko :wink:

Ahaaaaa to zaraz zobacze i EDIT zrobie czy to działa :stuck_out_tongue:

Złączono Posty : 04.02.2007 (Nie) 18:22

Dobra działa :wink: Ale mam pytanko jeszcze jedno. Czy można usunąć pliki nieusuwalne z komórki ? :confused: Bo opcja usuń jest wyłączona na fonie a chce usunąć głupie aplikacje i gry. Dodam jeszcze że Win nie widzi tych “nieusuwalnych” plików

Musiałbyś próbować jakimiś innymi programikami, niestety nie znam takowych… te freeware raczej sobie z tym nie poradzą

Pozdro