Połączenie z internetem jest, wczytywanie stron nie działa

Witam,

miałem cichą nadzieję, że uda mi się rozwiązać problem bez pisania kolejnego tematu na forum, no ale wyszło jak zwykle…

Zatem, problem polega na tym, że na moim komputerze stacjonarnym, który ma połączenie kablowe, przeglądarki nie wczytują stron (IE, Chrome, Opera - Firefoxa nie posiadam). Generalnie jest to dziwne o tyle, że internet jest - Skype działa w najlepsze, mogę normalnie pisać, rozmawiać; pobieram napisy przez napi-projekt, no ogólnie wszystko niby jest oprócz tego drobnego szczegółu, że nie wczytują mi się żadne strony.

Nie mam pojęcia co może być tego przyczyną, a gdy zadzwoniłem do mojego ukochanego dostawcy, czyli Netii to powiedzieli, że mam zresetować router co dziwnym trafem zupełnie nie pomogło.

Także bardzo proszę o jakieś wskazówki jak się uporać z w/w problemem.

Dziękować i pozdrawiać.

Ameliorate

http://www.softpedia.com/get/Internet/O … pair.shtml Pobierz, rozpakuj archiwum, uruchom plik CIntRep.exe , zaznacz wszystkie kratki i Go! Po tym restart.

Może coś z serwerami DNS się posypało. Wpisz w przeglądarce 213.180.141.140 i zobacz czy otworzy Cię onet.pl

też mam taki problem ale tylko przez jakieś kilkadziesiąt minut co jakieś pare dni i powiem ci tyle że nic z tego nie kumam o co z tym chodzi , ale moge powiedzieć tyle że zmiana DNS-ów nic nie daje bo próbowałem… #-o

Dzięki, podziałało z tym programem : )