Polecajcie gierki

Zbliżają się wakacje, więc będe miał dużo wolnego czasu,a że mam trohe odłożonych pieniędzy to postanowiłem sobie kupić jakąś fajną gierke.Byleby chodziła na karcie GeFroce 4 MX440. Podajcie jakies fajne tytuły gierek które mnie wciągnął na długie godziny(byleby nie strategie, moga byc mieszane np. zręcznościowo-strategia)

Podam tytuły gier które mam :

Fifa 06 i Word Cup

Call of Duty 2

PES-a 5

GTA (wszystkie części)

To tyle z tch bardziej znanych.


Przy okazji zadam drugie pytanie czy gra S.T.A.L.K.E.R.: Shadow of Chernobyl pójdzie na karcie graficznej GeFroce 4 MX440 ?

Colin McRae 2

Wolfenstein Enemy Territory

Obecne wersje alpha (lub beta :stuck_out_tongue: ) chodzą nawet płynnie.

NBA 2005 lub 06

Neeed For Speed Most Wanted

Counter Strike 1.6 / Condition Zero - od lat wciągają setki tysięcy graczy xD

Jeszcze:

Call of Duty + UO - w te wersje też gra dużo osób na necie :wink:

Counter Strike -> 1.6 albo Source

Spell Force

Gothic I i II + Noc Kruka

To kase lepiej wydaj na grafike… :wink:

hmmm… w sumie zależy w co (w jaki rodzaj gier) chcesz pograć… i od tego, w jakie tytuły już grałeś…

jeśli znasz choć trochę angielski, lubisz crpgi i chcesz się troszkę pomęczyć przez długie wieczory to polecam grę ADOM 1.1.1 - od razu informuje, że żeby odczuć radochę grania to trzeba chociaż przejrzeć załączony manual… (gierka jest darmowa, wpisz w googlach adom i znajdziesz oficjalną bądź jakieś nieoficjalne strony)… jeśli lubisz gry fabularne i chcesz coś z “grafiką” i “fabułą” to możesz sięgnąć po sagę Baldur’s Gate (na wakacje jak znalazł - jeśli się nie grało), Fallout (polecam dwójkę - jeśli nie grałeś, to zagraj - naprawdę warto) albo Świątynie pierwotnego zła… jeśli wolisz mniej myśleć to Dungeon Siege 2 jest niezłym hack-and-slash-em…

napisałeś o kilku grach, które masz…

ze strzelanek na wakacje polecam CS’a ze znajomymi (nudzi się tak po miesiącu przeciętnemu graczowi, no i wspomniane ET)

jeśli chodzi o Action - to polecam Mafię - imo dużo lepszy kawałek czasu spędzonego przed kompem niż GTA… choć nie twierdzę, że wielka kradziesz jest kiepską serią… bo dało się pograć w kilka części…

nie znam się w sumie na nowych grach (i ogólnie gram raczej mało), ze sportowych poleciłbym właśnie PES-a 5 (gram z kumplem w wolnych chwilach i jeszcze się nie przejadło)… nic lepszego nie znajdziesz… a fifa w porównaniu do pro evolution wygląda jak sierp obok piły łańcuchowej…

z taktycznych strzelanek warto zagrać w nowych commandosów - dosyć przyjemnie mi się w nich grało… grałem też w betę desperadosów dwójki (nie wiem, czy już wydali tę gierkę) - gierka robiła wrażenie :wink:

polecam przejrzenie jakiegoś serwisu o grach… gdzie łatwiej znajdziesz info o czymś, w co chciałbyś pograć… bo trudno polecić coś osobie, której się nie zna…

http://www.gry-online.pl/s042.asp

Delta Force :snipersmile:

Star Wars Jedi Knight Jedi Academy

Unreal Tournament '99

Halo

Tony Hawks Pro Skater 3

Homeworld (all)

Command & Conquer Renegade & Red Alert

  1. Wątpie :wink:

Dungeon Siege 2 :smiley:

Warcraft 3 + The Frozen Throne

Rome Total War + dodatki

Hitman 2 Silent Assassin

Hitman 3 Contracts

Age of Empires III

Far Cry

Half Life 2 + Episode One

ech można tak w nieskończonośc :stuck_out_tongue:

  1. Też wątpię … :stuck_out_tongue:

no właśnie można, w sumie to lepiej chyba odwiedzić jakieś forum (albo witrynkę) konkretnie o grach… bo np. wg mnie gierka THPS3 była, jest i będzie genialna (jedna z moich ulubionych gier sportowych)… a kto inny może powiedzieć, że to ■■■■… albo np. jedna osoba chce wcielić się w psychola (Munhunt - gierka wbija jednak w fotel)… a inna osoba sądzi, że w takie sadystyczne gry grają tylko nienormalne dzieci… tak samo jedna osoba lubi przeżyć chwilę grozy przy grach takich jak silent hill a inna woli tuningować swojego ulubionego ski-line-a i wygrywać wyścigi w gry pokroju Grand Tourismo czy NFS… trudno doradzić gierkę na wakację, jeśli nie wie się nic o tej osobie… (np. w profilu w zainteresowaniech rafi ma tylko: piłka nożna)

age III jest fajny - ale ja wolę pograć z kumplami np. w age of wonders II… ja wiem, że w te wakacje zagram sobie na pewno w Longest Journey (taka starsza przygodówka)… i w FF IX, ale to już na psx :wink:

aha @rafi nie chciał gier strategicznych więc age, rome (wg mnie medieval był dużo lepszy) i warcraft odpadają :stuck_out_tongue:

Co Wy wiecie o zabijaniu?!

Jedyną grę którą mógłbym polecić to B A T T L E F I E L D 2 !

Ale niestety nie pójdzie na Twojej karcie graficznej, żałuj :stuck_out_tongue:

Hooah?

Tactical Ops w to zagraj,tylko 19.90 zl

oto screeny

http://www.gry-online.pl/S026.asp?ID=1022

i pojdzie na Twoim sprzecie bez problemow.

Rafi takie rzeczy na wp.pl poszukaj LOL

Operation Flashpoint

Psi-Ops

The Suffering … :smiley:

:roll:

na wakacje najlepiej iść do sklepu do działu z grami extraklasyka cdprojektu czy też bestseller(?) cenegi- tam zawsze coś znajdziesz :smiley:

POLECAM:

-gotik 2 (rpg) **

  • morrowind (rpg) ****

  • baldur’s gate 2 ( RPG ) *****

  • fallout 2 (rpg)****

  • heroes of might and magic 3 złota edycja (oryginał +2 dodatki) (rts) *****

  • heroes of might and magic 4 (grunt to się rozegrać a potem to wciąga nie mnie niż 3ka) (rts) ****

  • warcrafta 3 (rps)***

  • counter strike (Source raczej nie pójdzie na takiej karcie) ***

PS. * to moje gwiazdki :smiley:

Najlepiej to sobie karte wymień :wink:

Ja na wakcje bym polecił jakąś dobrą książke do programowania :smiley:

lub

Photoshop

:mrgreen:

zapewniam że w życiu bardziej sie to przyda niż granie :stuck_out_tongue: a przy odrobinie chęci mozna sobie dorobic na wakacje :mrgreen:

Witam,

Polecam:

-Najdłuższa Podróż (The Longest Journey)

-Hitman 1,2,3, (BM Ci nie pójdzie)

I popracuj troche w wakacje, np. na nową karte.

Dzięki wielkie.Teraz mam co wybierać :mrgreen:

A jaką byście mi polecili karte graficzna tak do 350 zł. żebym mógł sobie pograć w najnowsze gierki? Bardzo bym prosił od razu z linkiem do zakupu. Pozdrawiam :slight_smile: