Polecane przez Was gry

Witam, ostatnio kupiłem sobie kompa i zostawiłem trochę kasy na gry…

Moglibyście polecić mi jakieś gry, które wg Was zasługują na grę?

Najlepiej jakieś strzelanki (najlepiej z fabułą), wojenne, mogą być strategie, ewentualnie sportowe (np. tenis, koszykówka)

Gry, które już mam CoD:WaW, CoD:MW, CoJ:WK,(te 3 -> rewela) FIFA 09(co najwyżej średnia), więc tych już nie podajcie :wink:

Proszę o pomoc i pozdrawiam :wink:

Far cry 2 , Crisis , GTA IV , NecroVison , Fear 2 , Devil May Cry 4 , Lost Planet , Warhamer 40k war of dawn 2 , Kriniki ridicka dark athena , Orange Box , Kane & Lynch , Assasin creed , Bioshock

a właśnie :wink:

zapisałem napisać, że nie lubię gier w przyszłości ;D

jakoś nie fascynuje mnie zabijanie robotów, strzelanie z działek ultralaserowych itp. ;D

dzięki Edge za propozycje, rozważę niektóre z nich :wink:

miałby ktoś inne propozycje?

Taa fajnie tylko że teraz większość gier opowiada o przyszłości :stuck_out_tongue: . ALe dam ci jeszcze jakąś liste.

Virtual Tenis 3 . Dark Sector , NBA Live 2009 , PES 2009 , Medal of Honor Airborne , Turok , Prototype , Empire total war , Left 4 dead , Mirror’s Edge , Follout 3 , Dead Space , Rinbow Six Vegas , X-man orgins -Wolverine , Infernal , gear of war , Condemned: criminal orgins , Blacksite are 51.

Assasin’s Creed dobre, niedługo będzie 2 część ,a jeżeli masz 4 rdzenie i porządną grafikę to bierz gta IV miód .

no właśnie ubolewam nad tym :wink:

dzięki wszsytkim za propozcyje , pozdrawiam :wink:

Bierz Crysisa jest teraz w dobrej cenie w sklepach.

Crysis - przereklamowana gra: grafika może niezła, ale fabuła…

grałem 0,5h u kumpla i jakoś mnie nie zachwyciła :wink:

Brothers In Arms: Hell’s Highway, tego tytułu opisać się nie da, w to trzeba zagrać!

30min u już skreślasz grę? Ja grałem nie pokolei bo najpierw przeszedłem Crysis Warhead, a dopiero później Crysis tylko dlatego, żeby się zagłębić się w fabułe (gdyby nie to pewnie skończyłbym na Warhead).

Też miałem na początku mieszane uczucia, ale tutaj trzeba poprostu pograć dłużej i skapować co i jak, bo gra różni się od zwykłych fpsów.

A no różni się, jednak moim zdaniem ta różnica pozytywna nie jest. Mi gra się też nie podobała, może tylko grafika fajna, ale grafika jest tylko po to, by ukazać nam zarys obrazu, a dalszą część powinniśmy sami ujrzeć po fabule, jednak jest to moje zdanie, czyli osoby, która lubi starsze gry z końca lat 90.

Dziękuję za propozycje :wink: