Polscy piłkarze

Jaki jest według Ciebie najlepszy polski piłkarz tego roku? :smiley:

jednak Dudek Jurek :lol: pokazał ogromną klasę w finale LM :smiley:

chociaż jak widać to mu nie pomogło… takie życie :slight_smile: ja kibicuję mu już od czasów gdy grał w Feyenoord Rotterdam :slight_smile:

dodam jeszcze, że bardzo podoba mi się gra Jacka Krzynówka… świetny pomocnik i oby grał tak dalej to będziemy mieli z niego wiele pociechy :slight_smile:

Ja stawiam na Jurasa… za Lige misztrzów…

Jurek Dudek !

Za LM

A ja zagłosowałem na Franka.

No pokazał klase w tym meczu, ale liczy się cały rok :lol: :lol:

Moim zdaniem to byl mecz jego życia… 8) :slight_smile:

No pewnie zgadzam się i chwała Mu za to, ale na przestrzeni całego roku(jeszcze nie skończonego :smiley: )inni byli lepsi :stuck_out_tongue:

Jurek za LM. A Rasiak to najgorszy Polski piłkarz :[.

Krzynówek 8)

Mimo wszystko Dudek.

Chociarz ten mecz w finale lm to nie był zbyt udany. Grał niepewnie. Jedynie jedna interwencja i rzuty karne uczyniły z niego bohatera. Nikt nie pamieta w jakim stylu grał przez 90 minut. gdyby koledzy z drużyny nie strzelili tych trzech goli to Jurek nie byłby tak uwielbiany.

Mimo wszystko stawiam na Dudka za to że wraz z drużyną wygrał LM :slight_smile:

Jurek Dudek :smiley: The Best 8)

Odpowiedź jest tylko jedna: Jerzy Dudek :smiley:

postanowiłem na Jacka Krzynówka z tego względu no że dla mnie przez cału poprzedni sezon był najlepszy z polaków grających w lidze krajowej jak i w ligach zagranicznych. ale to nie oznacza że nie doceniam tego co Jerzy Dudek uczynił. chwała mu za wygranie LM

  • to lapowkarze :smiley:

oddalem głos na J. Dudka :stuck_out_tongue:

Co wy na jakiegoś Dudka głosujecie. :lol:

Krzynówek The Best 8)

Nie jakiegoś,tylko Dudek to jest Dudek i jest mistrzem 8)

Dudek był świetny, ale tylko w finale LM. “Franek - łowca bramek” przez cały rok był fantastyczny. :!:

Tak ,a popatrz na wyczyny Dudka w całej serii spotkań w tym sezonie ,nie tylko z perspektywy takiej ,że w Liverpoolu póścił szmate, bo to się każdemu zdaża ,ale bronił w barwach Polski świetnie. A Franek jest napastnikiem ,ma zdobywać bramki ,zdobywa.Wypełnia swoją prace tak samo ,jak Dudek!

Co to ma wspólnego z tematem :o

Kasacja

Choć w Kijowie już nie wiosna

Popis dała nasza sosna.

Widać że drewno tez umie strzelać.A głos oddałem na Franka.