Polska - białoruś

(Duch) #1

komentarz do pierwszej połowy meczu:

:cojest: :cry:

gramy jak zazwyczaj... czyli wogóle... żenada... żenada... :?

nowy rok dla reprezentacji Białego Orła zapowiada się tragicznie... tyko cud może nam pomóc... :twisted:

(Qbek50) #2

dobrze że tego badziewa nie oglądam :lol:

(Duda) #3

No co ty gadasz :evil: Ja myśle że tak na początek to polska słabo ale poczekaj aż bedą mecze eliminacyjne.Wtedy pokażą na co ich stać :smiley:

W sumie to teraz nie grają najlepiej ale zobaczymy w meczach eliminacyjnych :smiley:

(Duch) #4

Polska gra dzisiaj tak jak właśnie działa nasze kochane forum... muuuulasto :!:

co widać po postach przedmówcy :smiley:

(Duda) #5

|No bo net mi zamula :evil:

(Wolin) #6

1:1 :!: :!: :!: :!: :!:

Zobaczymy co dalej

(system) #7

Polska jeszcze to wygra...

(Duch) #8

już nie wygra.... :-o

beznadzieja dosłownie.... :roll: och ta Polska... :wink:

(Chees) #9

3:1 w plecy! Wstyd i hańba :? a ta ostatnia bramka...

(Duch) #10

:!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:

ciemno wszędzie głucho wszędzie... Polska znowu cieńko przędzie... :lol:

Białoruś nam pokazała jak się gra w piłkę... teraz wiemy gdzie nasze miejsce... znowu zaczniemy od zera :rotfl:

(system) #11

Duchu, nie obraź się, ale jak przeczytałem tytuł topica, to myślałem, że dotyczy on stosunków politycznych naszych krajów.

Ale po wyniku widzę, że stosunek się odbył bo nas wyrokędrolowali !!

(system) #12

Po co zaczynać kolejny raz?

Rozwiązać PZPN a chłopcy niech sobie dalej "ładnie grają" ale już bez orzełka na piersi...

(system) #13

no to sie chłopcy popisali no niech ich coś ściśnie :? mają szczęścieże nie obstawiałem dzisiaj na nich bo bym sie załamał :slight_smile:

(Kitas5) #14

Koleny raz Polska reprezentacja nie pokazala sie z najlepszej strony. Fatalnie zagrala wiekszosc zawodnikow, ktorzy mieli tworzyc trzon druzyny: Mila, Kłos(?). Wogole mecz w wykonaniu bialo-czerwonych byl beznadziejny. Mam nadzieje ze w eliminacjach do przyszlorocznych mistrzostw bedzie duzo lepiej.

(system) #15

Wydaje mi się, że po pierwszym eliminacyjnym meczu znów powiemy:

(Kitas5) #16

Nie slynne powiedzenie polakow to jest:"znowu odpadlismy z grupy smierci, niestety tacy trudni rywale jak Azejberdżan sa zbyt wymagajacy"

(system) #17

co tu wymagać jaki PZPN taka kasa jacy trenerzy tacy piłkarze jacy piłkarze takie efekty :? nie mają żadnej systematycznoci i woli walki :? no i kondycha siada :smiley:

(m@teo) #18

szkoda słów

(Duda) #19

eee zobaczycie że z Azrejbedżanem sobie odbijemy :roll:

(Duch) #20

gorzej jak Azerbejdżan dobije nas :hahaha: :twisted: a sądząc po wczorajszym meczu to wszystko jest możliwe... :wink: