Polska - Finlandia

Siema chciałem się spytać kiedy Polska gra pierwszy mecz z Finami??

I jak myślicie ile będzie?? I czy Leo powołał Olisadebe bo coś mi się o uszy obiło??

hajduk123 dzisiaj grają, polecam onet.pl tam wszystko znajdziesz :slight_smile:

PS, moim zdaniem przegrają :slight_smile:

Zamiast zadawać takie głupie pytania wystarczy troszkę się rozglądnąć, to naprawdę żaden wysiłek.

http://sport.onet.pl/0,1248713,1379786,wiadomosc.html

Dzisiejsza pierwsza sportowa wiadomość na Onecie…

Ciężko wytypować, ja optymistycznie stawiam na 1:0 po męczarniach :]

Grają dzisiaj w Bydgoszczy około 20 :mrgreen: Mogliby wygrać, sie nie mówi, jak znowu prze… tego, to zaczynam kibicowanie golfistom wodnym :stuck_out_tongue:

:oops: :oops: :stuck_out_tongue:

czyzu Jestem po imprezie wstałem z 15 min. temu i jeszcze nie czytałem wiadomości. Myślałem że grają 27 września… coś mi się pomyliło…

Ja myślę że przegrają i nie strzelą ani jednego gola. I nie zakwalifikują się do ME :lol:

Ja powiem, że nie jestem optymistą co do tego meczu :confused: Już dawno straciłem wiarę w Polskie footbal :confused:

:spoko:

Mogliby zakwalifikować się pierwszy raz w historii do ME, tylko że jak już się zakwalifukują to dostaną skrzydełka i nam odlecą :lol:

Sercem zawsze z naszymi :smiley:

DO BOJU POLSKO :mrgreen:

ok teraz mój typ:

2:1 dla finlandii, jeśli nie więcej

z tą drużyną i z takim trenerem nie da się wygrywać meczów, a tym bardziej zakwalifikować się do ME

LOL :slight_smile:

2:0 będzie i Franek się przełamie.

Coś bujasz :mrgreen:

Dali radę do MŚ to dadzą radę też do ME

A trenera na pewno mamy lepszego niż jego poprzednicy :lol:

no tak, do MŚ wchodzimy bo w grupie dostajemy jakieś płotki np: wyspy owcze, kuba lub inne poprostu słabe zespoły

a w Europie jest duuuuuuuuzo zespołów leszych od polski, więc nawet jak dostalismy taką grupę do EL ME to i tak nic z tego nie wyjdzie

a co do trenera, to nawet on nie zdziała cudów w 2 czy 3 tygodnie

niestety prawda boli: Polska piłka nożna miała juz swoje 5 minut i to 5 minut juz mineło i raczej nie wróci (przynjamniej nie z takim PZPN’em)

Hehehe :hahaha: niezłe Kuba, jakbyś nie wiedział to obojętne czy eliminacje MŚ czy ME to Polska gra eliminacje z drużynami z Europy i przeważnie dostajemy zawsze drużyny mocniejsze i słabsze niezależnie od eliminacji, wynia to z tego na jakim miejscu jesteśmy w rankingu FIFA.

1:0 po bramce Błaszczykowskiego.

Ja tam jestem optimistą myślę że Plska wygra 1:0 :slight_smile: lub będzie remis (1:1, 0:0). A co do zadania Woocasha304 to wydaje mi się że te czasy jednak wrócą :o :smiley:

Narazie Polska - Finlandia 0:2, Poooolska gooola :). Ale tak na serio to jest trochę żałosne :? .

wstyd … :? nasi udają, że grają … :?

jakie 0:2 jak jest 0:3 :stuck_out_tongue:

Żałosne!? Ci piłkarze na dorobku nie grają nic. Polska nigdy nie była szczególnie uzdolniona piłkarsko ale nadrabiała to WALECZNOŚCiĄ! To było u Engela a potem u Janasa. Od MŚ chłopakom się nie chce. Nie przypominam sobie żebyśmy kiedykolwiek grali tak cienko. Brak słów.

PS Trójeczka po błędzie naszej obrony.

no i juz po meczu :frowning: :smiley: