Polska reprezentacja w piłce ręcznej

Co myślicie o polskiej reprezentacji

  • o meczu Polska - Dania (który aktualnie oglądam)

  • i o meczu Polska - Rosja

Które miejsce zajmą na tych mistrzostrwach :mrgreen: :mrgreen:

najmniej 2 miejsce, gratulacje chłopaki :slight_smile:

no mecz z Danią był groźny ale udało się nam aż w 2 rozgrywce, a z Ryskami nie oglądałęm

No musimy zając 1 miejsce, nalezy się nam, lecz nie będzie łatwo

w dogrywce chyba :slight_smile:

No w 2 dogrywce to sie dopiero dzialo…Masakra normalnie

Super :mrgreen: :mrgreen:

Jak widać polskim sportowcom piłki kleją się do rąk, nie do nóg - siatkówka: super, piłka ręczna super, piłka nożna - bez komentarza.

Gratulacje chłopaki!

ale polscy pilkarze przeciez ostatnio na fali sa… dobrze jest :]

no i w nozna ostatnio tez nie najgorzej… Malysz tez cos w tym roku dalej lata :slight_smile:

Horror, horror i jeszcze raz horror.

BRAVO :D/ :brawo: :brawo: :brawo:

ogladalem :slight_smile: zaluje ze nie widzialem meczu z rosja i mam nadzieje ze wygraja z niemcami no i ze sedziewi nie pomoga niemcom tak jak w meczu z francuzami i m pomogli

Co do meczu z Rosjanami, słyszałem komentarze, że cieszyli się, że trafili na naszą drużynę. I dobrze, że znów im się od nas dostało.

A co do wczorajszego półfinału, oglądałem cały mecz, oraz pierwszą dogrywkę, potem już nerwowo przed telewizorem nie wytrzymałem i słuchałem relacji przez radio. :slight_smile:

Przeczymali nas w niepewności przez 2 dogrywki. Teraz spotkanie z Niemcami, fartem wygrali 1 bramką :slight_smile: Ale i tak mamy złoto :wink:

też myślę, że będzie złoto a mecz był emocjonujący :wink:

2 miejsce :lol: :lol: :lol:

2 miejsce :open_mouth: sam nie wierzę. Jak na Polaków to bardzo dobrze. Sam nie pamiętam kiedy Polska w piłce ręcznej zajęła tak dobre miejsce!

ale i tak to były jaja 20 miejsc na 20 tys ;/ i sedziowie tacy sobie, mieli chyba norwegowie sedziowac ale niemcy jak to oni nie zgodzili sie