Polski pakiet lokalizacyjny do Windows Visty(MUI)

Witam. To mój drugi post w którym chcę was zapytać skąd można go pobrać i czy w ogóle jest pakiet spolszczający Windows Visty. Słyszałem że da się go pobrać albo niedługo się pojawi. I tu jest moje pytanie. CZy ma ktoś taki link aby pobrać taki pakiet do tego systemu? Dzięki :smiley:

NIe ma jeszcze spolszczenia,. czekaj … po 30 stycznia powinno coś być …

Te spolszczenia (MUI) i tak są dostępne tylko dla klientów koporacyjnych (przez licencjonowanie grupowe), więc się ich nie kupi, a na wersji konsumenckiej nawet nie zainstaluje.

Nie prawda - Ultimate nie jest na licencje grupowe a posiada opcje Instalacji Pakietu językowego (Regional and Language Options->Display language->Install/Uninstall language).

Dodatkowe paczkii niektórych języków języków już są dostepne w sieci p2p (wiem bo testowałem).

jednak polskiej jeszcze nie ma:P

Nie będzie sprzedawany klientom indywidualnym, a jeśli ktoś instaluje MUI pobrane z peer-to-peer to proponuję w ogóle się tym nawet tutaj nie chwalić… Też widziałem te paczki, z tym, że na Connect.

Wychodzi na to samo - nie liczyłbym na spolszczenie dla przeciętnego użytkownika. No, chyba że polityka odnośnie MUI zostanie zmieniona, ale wątpię. A co do instalacji - wersje konsumenckie wcześniejszych Windowsów nie pozwalały na to (http://www.microsoft.com/globaldev/DrIntl/faqs/MUIFaq.mspx)

A po co w ogóle to instalować??

Już są?? Gdzie?? Nie widziałam, chociaż mam połączenie prawie ze wszystkimi możliwościami :slight_smile: Ale czasami jestem trochę ślepa… :slight_smile:

Docent mógłbyś opisać przy jakim połączeniu widziałeś??