Polskie litery w Incredi Mail

Witam! Mam polską wersję Incredi Mail,ale nie mogę pisać polskich liter takich jak:ś ,ą,ć,ł.Kiedy piszę tak jak teraz “ą” naciskając “a”+alt program zaznacza mi cały tekst i po naciśnięciu jakiegokolwiek klawisza kasuje cały tekst.Czy mozna coś na to poradzić? Proszę o odpowiedż.Dziękuję.Alina

Mam dla ciebie złą wiadomość. Jest to wina nakładki polonizującej na ten program pocztowy. Miałem identyczny problem. Jedyne rozwiązanie na ten problem to jakaś nowa łatka polonizująca której niestety nie ma.

Pozdrawiam Axaron :slight_smile:

Dziękuję Axaronowi za odpowiedż,może znajdę taką łatke.Alina Zycze miłego dnia.

Proszę bardzo. I dziękuję. Jeżeli chodzi o ta łatkę co ja mam to mam ją z płytki niezbędnika. Proponuje zajrzeć na stronie domowej tego programu i tam poszperać. Jak nic tam nie będzie to proponuje wysłać list E-mail do ludzi którzy napisali ta łatkę. Ich adres można odszukać ( nie jestem pewny ) w programie. Jak się kliknie w zakładkę o programie to tam powinien być adres i opis tłumaczącego (lub grupy którzy to tłumaczyli).

Pozdrawiam Axaron :slight_smile:

prosze o podpowiedz jak zdobyc spolszczona wersje Incredi Mail. Dzieki z gory. Pozdrawiam:)

Tutaj jest link do wersji która nie działa optymalnie.

http://www.komputerswiat.pl/include/dow … ediMail_pl

Pozdrawiam Axaron :slight_smile: