Polskie serce

Alboprogram w dosie żeby sie cookies kasowały tylko te od pajaca i po 40 razy na dzien*1000 osób

Kapitalna sprawa, dodałem stronę do ulubionych. 5 gr. to niewiele, a może komuś uratować żyie. a może by tak ktoś zdolny pokusił się o stworzenie np. jakiejś stronki z odnośnikami do takich akcji. ??

Magiku wystarczy jak robiąc stronkę wstawisz link do strony pajacyka. Ja tak zrobiłem i na wiewlu stronach można znaleźć taki link. :smiley:

Magik popieram masz fajny pomysł aby stworzyć stonkę z aukcjami tego typu jak Pajacyk czy PolskieSerce a nie tylko promować jedno lub drugiemu dajmy szanse innym :smiley:

=; Witam![-o<

Naprawde strony tego typu są bardzo dobre nikomu przecież nie zaszkodzi jak wejdzie na taką strone jak np: http://www.pajacyk.pl/ raz dzienie i naciśnie pajacyka czym więcej osób będzie tak robiło tym więcej pięciogroszówek będzie .

Pozdrawiam :przytul:

Comme and click !!

http://www.pajacyk.pl

Szlachetna stronka :smiley:

I ty bądź taki :smiley:

Dobra strona.Polecam

Kerimus: nie mam siły tego słuchać, ale też nie chcę się denerwować; zwłaszcza dziś.

Dlatego też zapytam (albo i stwierdzę), dlaczego wszystko psujesz? :frowning: :frowning: :frowning:

Dajesz na szlachetne cele z czystej intencji “dawania”, czy żądasz za to paragonu… :evil:

Mam nadzieję że też na potrzeby dzieci. :smiley:

Może zbastujmy troszeczkę ??

Nie po to założyłem ten topic żeby userzy mogli odpowiadać na kolejne prowokacje Kerimusa. Kolejnej spodziewam się z okazji akcji Jurka Owsiaka Wielka orkiestra świątecznej pomocy (pewnie Owsiak też przechula pieniądze zebrane przez naród polski :hahaha:)

Od tego momentu wszystkie posty nie związne z akcją “Polskie serce” będą lądowały w koszu. :evil:

mnie to klikanie nie zbawi a mam nadzieje że komuś to pomoże pozdrawiam :slight_smile:

To dobre jest od dzisiaj bede klikał codziennie :slight_smile:

jakos nie wiedzialem o tej stronie ale najwazniejsze ze teraz jush wiem :slight_smile:

Do tej pory wiedziałem tylko o POH (pajacyk) i wchodzę na nią codziennie :slight_smile: od dzisiaj będe musiał wchodzić na 2 strony :biggrin: ale w końcu nic mnie to nie kosztuje…

Ja też klikam :slight_smile: A tapeta za 1 zł to super sprawa :smiley: Są już jakieś pomysły jakby miała wyglądać? Serce a w środku twarz Religii? :lol:

ja też poklikam, nic mnie to nie kosztuje a tym samym pomogę innym